Anadolubank Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Anadolubank Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

5 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Anadolubank bankacılık sektörünün gelişmekte olan paydaşları arasında önemli bir yer tutmakta. Anadolubank şube ve ATM ağını ülke çapında genişletirken bir yandan da müşterilerine daha kaliteli ve geniş yelpazede hizmet verme gayreti gütmekte. Anadolubank’ın müşterilerine sunduğu hizmetlerinden birisi de kiralık kasa. Vatandaşın maddi ya da manevi olarak değer verdiği eşyalarını sakladığı kiralık kasalar pek çok bankada olduğu gibi Anadolubank’ta da bulunuyor. Anadolubank kiralık kasa ücretleri ve boyutları hakkında yazımızdan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anadolubank Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Anadolubank kiralık kasa boyutları ve Anadolubank kiralık kasa ücretleri birbirleri ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Anadolubank’ta kiralık kasanın boyutu büyüdükçe, kira ücreti de yükselmektedir. Anadolubank üç farklı kiralık kasa boyutu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlar; Anadolubank küçük boy kiralık kasa, Anadolubank orta boy kiralık kasa ve Anadolubank büyük boy kiralık kasa olarak sayılmıştır. Anadolubank kiralık kasa ücretleri aşağıdaki gibidir… Anadolubank hakkında detaylı bilgi edinmek ve Anadolubank kimin sorusuna cevap aramak için de buraya göz atabilirsiniz.

Anadolubank Kiralık Kasa Ücretleri

Üç farklı kiralık kasa boyutu için Anadolubank üç farklı bedel belirlemiştir. Anadolubank kiralık kasa ücretleri…

  • Anadolubank Küçük Boy Kiralık Kasa Ücreti 285 TL
  • Anadolubank Orta Boy Kiralık Kasa Ücreti 342 TL
  • Anadolubank Büyük Boy Kiralık Kasa Ücreti 400 TL

Olarak Anadolubank tarafından açıklanmıştır. Bahse konu kiralık kasa ücretleri, Anadolubank’ın değiştirme yetkisi her daim bulunmaktadır. Anadolubank kiralık kasa açılması esnasında müşterilerinden bir de depozito ücreti talep etmektedir. Anadolubank kiralık kasa depozito ücreti; kiralık kasanın boyutu fark etmeksizin sabit 285 Türk Lirası seviyesindedir. Anadolubank kiralık kasa depozito ücretini, kiralık kasanın kira süresinin sona ermesi ile birlikte, kiralık kasada ve anahtarlarında herhangi bir eksiklik ya da zarar yoksa müşteriye iade etmektedir.

Yukarıda belirtilen Anadolubank kiralık kasa ücretleri yıllıktır. Anadolubank’ın aylık kiralık kasa hizmeti, yahut 3 aylık ya da 6 aylık kiralık kasa hizmeti bulunmamaktadır. Anadolubank yıllık kiralık kasa ücretine ve Anadolubank kiralık kasa depozito ücretine BSMV dahildir. Farklı bankaların kiralık kasa hizmetleri buradan görülebilir, kiralık kasa hizmeti veren bankalar listesine buradan göz atılabilir.