Alternatif Bank Kiralık Kasa Ücretleri

Alternatif Bank Kiralık Kasa Ücretleri

5 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Alternatif Bank kiralık kasa hizmeti ile; maddi ya da manevi olarak değerli eşyalarını emin yerlerde saklamak isteyen vatandaşlara önemli bir seçenek sunmaktadır. Alternatif Bank kiralık kasa hizmeti sayesinde vatandaşlar maddi ya da manevi açıdan değerli eşyalarını kiralık kasada saklayabilmektedirler. Alternatif Bank kiralık kasa ücretleri ve ebatları hakkında yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Alternatif Bank kiralık kasa ebatları üç şekilde tasnif olunmuştur. Alternatif Bank küçük kiralık kasa, Alternatif Bank orta kiralık kasa ya da Alternatif Bank büyük kiralık kasa; kasa içerisine konulacak eşyaya göre tercih edilebilecektir. Alternatif Bank kiralık kasa ücreti; kiralık kasanın boyutuna göre farklılık göstermektedir. Alternatif Bank kiralık kasa ücretleri aşağıdaki gibidir. Alternatif Bank kimin, Alternatif Bank ortaklık yapısı nasıl yazımıza da buradan göz atabilirsiniz.

Alternatif Bank Kiralık Kasa Ücretleri ve Ebatları

  • Alternatif Bank Küçük Boy Kiralık kasa ücreti 288 TL
  • Alternatif Bank Orta Boy Kiralık kasa ücreti 360 TL
  • Alternatif Bank Büyük Boy Kiralık kasa ücreti 504 TL

Bu ücretlere yüzde 5 BSMV ekleneceği Alternatif Bank resmi internet sitesi tarafından deklare edilmiştir. Yukarıdaki Alternatif Bank kiralık kasa ücretleri; yıllık kiralık kasa kiralama ücretidir. Alternatif Bank kiralık kasa hizmeti aylık, 3 aylık ya da 6 aylık olarak sunulmamaktadır.

Alternatif Bank Kiralık Kasa Depozito Fiyatları

Alternatif Bank kiralık kasa hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerinden kira bedelinin yanı sıra bir de depozito ücreti talep etmektedir. Bu bedel kiralık kasanın açılması esnasında bir defada peşin olarak alınıp kiralık kasa kapatılması esnasında müşteriye iade edilmektedir. Tabii ki bunun için kiralık kasanın ve anahtarlarının açılış şekli ile bankaya teslim edilmesi gerekmektedir. Alternatif Bank kiralık kasa depozito bedeli bir kira ücreti olarak sabittir. Yani…

  • Alternatif Bank Küçük Boy Kiralık kasa depozito ücreti 288 TL
  • Alternatif Bank Orta Boy Kiralık kasa depozito ücreti 360 TL
  • Alternatif Bank Büyük Boy Kiralık depozito kasa ücreti 504 TL

Alternatif Bank kimin, Alternatif Bank ortaklık yapısı nasıl yazımıza da buradan göz atabilirsiniz.

Alternatif Bank Ücretsiz Kiralık Kasa Hizmeti!

Alternatif Bank “Private Banking” kapsamında müşterilerine ücretsiz kiralık kasa hizmeti de vermektedir. Alternatif Bank Private Banking hakkında bilgi edinmek için Alternatif Bank şubeleri ile görüşmek ya da Alternatif Bank müşteri hizmetlerini aramak yeterlidir.