Akbank Kiralık Kasa Boyutları ve Ücretleri

Akbank Kiralık Kasa Boyutları ve Ücretleri

4 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Akbank vatandaşlara sunduğu bankacılık hizmetlerini her geçen gün artırmaktadır. Bu doğrultuda Akbank müşterilerine kiralık kasa hizmeti de sunmaktadır. Akbank kiralık kasa boyutları müşteri talebi doğrultusunda oluşturulmuş üç farklı şekildedir. Buna bağlı olarak Akbank kiralık kasa ücretleri de belirlenmektedir. Akbank Kiralık Kasa Boyutları ve Ücretleri konusunda yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Akbank Kiralık Kasa Boyutları ve Ücretleri

Akbank kiralık kasa boyutları yukarıda da belirttiğimiz gibi 3 şekildedir. Bunlar küçük boy kiralık kasa, orta boy kiralık kasa ve büyük boy kiralık kasadır. Akbank kiralık kasa boyutları doğrultusunda Akbank kiralık kasa ücretleri tayinini yapmıştır. Yazımızda Akbank Küçük Boy Kiralık Kasa Ücreti, Akbank Orta Boy Kiralık Kasa Ücreti, Akbank Büyük Boy Kiralık Kasa Ücreti ve Akbank Aylık, 3 Aylık ya da 6 Aylık Kiralık Kasa Var Mı; başlıkları altında kiralık kasa ücretleri, depozito ücretleri ve ödeme yöntemleri anlatılmıştır.

Akbank 1 Yıllık Küçük Boy Kiralık Kasa Ücreti

Akbank küçük boy kiralık kasa ücreti kredi kartından ödendiği takdirde 515 Türk Lirası’dır. Akbank küçük boy kiralık kasa ücreti hesaptan ödeme ya da nakit ödeme şeklinde yapılırsa da 515 Türk Lirası’dır. Her iki seçenekteki ücrete de BSMV dahildir. Akbank küçük boy kiralık kasa depozitosu 515 Türk Lirası’dır. BSMV dahil tutar olup; kasa kapaması esnasında kiralık kasada yahut anahtarında herhangi bir zarar meydana gelmemiş ise kiralık kasa depozito ücreti iade edilmektedir.

Akbank 1 Yıllık Orta Boy Kiralık Kasa Ücreti

Akbank orta boy kiralık kasa ücreti kredi kartından ödendiği takdirde 600 Türk Lirası’dır. Akbank orta boy kiralık kasa ücreti hesaptan ödeme ya da nakit ödeme şeklinde yapılırsa 600 Türk Lirası’dır. Her iki seçenekteki ücrete de BSMV dahildir. Akbank orta boy kiralık kasa depozitosu 600 Türk Lirası’dır. BSMV dahil tutar olup; kasa kapaması esnasında kiralık kasada yahut anahtarında herhangi bir zarar meydana gelmemiş ise kiralık kasa depozito ücreti iade edilmektedir.

Akbank 1 Yıllık Büyük Boy Kiralık Kasa Ücreti

Akbank büyük boy kiralık kasa ücreti kredi kartından ödendiği takdirde 780 Türk Lirası’dır. Akbank büyük boy kiralık kasa ücreti hesaptan ödeme ya da nakit ödeme şeklinde yapılırsa 780 Türk Lirası’dır. Her iki seçenekteki ücrete de BSMV dahildir. Akbank büyük boy kiralık kasa depozitosu; 780 Türk Lirası’dır. BSMV dahil tutar olup; kasa kapaması esnasında kiralık kasada yahut anahtarında herhangi bir zarar meydana gelmemiş ise kiralık kasa depozito ücreti iade edilmektedir.

Akbank Aylık, 3 Aylık ya da 6 Aylık Kiralık Kasa Var Mı?

Akbank kiralık kasa hizmetini 3 farklı kiralık kasa boyutu için de yıllık olarak vermektedir. Akbank kiralık kasa hizmeti aylık, 3 aylık ya da 6 aylık olarak edinilememektedir. Yani aylık Akbank kiralık kasa hizmeti bulunmamaktadır. Akbank kimin ve Akbank ortaklık yapısı nasıl buradan göz atabilirsiniz.