Ziraat Katılım ATM Para Çekme Limiti 2020

Ziraat Katılım ATM Para Çekme Limiti 2020

10 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren Ziraat Katılım Bankası ülkemizde 74 şubesi, mobil ve internet bankacılığı ve yüzlerce ATM’si ile hizmet vermektedir. Ziraat Katılım şubelerinden yapılan pek çok işlem Ziraat Katılım ATM’lerinden de yapılabilmektedir. ATM işlem limitleri ve ATM işlem ücretleri şubeden yapılan işlemlere göre farklılık göstermektedir. Ziraat Katılım Bankası ATM işlemleri, ücretleri ve Ziraat Katılım ATM Para Çekme Limiti 2020 hakkında merak ettiklerinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Ziraat Katılım Günlük Para Çekme Limiti 2020! Ziraat Katılım ATM Para Çekme Limiti Arttırma 2020!

Ziraat Katılım Bankası ATM günlük para çekme limiti 1.500 TL’dir. Bu limit kartla yapılan para çekme işlemleri için geçerlidir. Ziraat Katılım kartsız para çekme limiti kart ile para çekme limitinden farklıdır. ATM’den çekebildiğiniz tutar size yeterli gelmiyor ise Ziraat Katılım Bankası günlük para çekme limiti arttırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. ATM limit artırma işlemi için bankanız ile iletişime geçerek talebinizi belirtmeniz gerekmektedir. ATM’lerden de limit artırım başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. Ek olarak bahse konu ATM para çekme limiti Ziraat Katılım Bankası emekli maaş müşterileri için geçerli değildir. Ziraat Katılım emekli maaş müşterileri ATM’den istedikleri kadar para çekme işlemi yapabilmektedirler. Ziraat Katılım kimin, Ziraat Katılım iletişim kanalları, vb. gibi soruların cevapları için buraya göz atabilirsiniz.

Ziraat Katılım Kartsız Para Çekme Limiti 2020!

Ziraat Katılım Bankası ATM’lerinden kartsız para çekme işlemi yapılabilmektedir. Kartsız para çekme işlemi için cep telefonu numarası ve TC kimlik numarası gerekmektedir. Ziraat Katılım Bankası ATM kartsız para çekme işleminden bankanın bireysel müşterileri yararlanabilmektedir. Ziraat Katılım kartsız para çekme limiti 500 TL’dir.

Ziraat Katılım ATM Para Yatırma Limiti 2020! Ziraat Katılım Kartsız Para Yatırma Limiti 2020!

Ziraat Katılım Bankası ATM’lerinden para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Katılım ATM para yatırma limiti 20.000 TL olarak belirlenmiştir. Ziraat Katılım ATM kartsız para yatıma limiti de 20.000 TL’dir. Ziraat Katılım Bankası ATM’lerinden tek seferde 40 adet banknot yatırılabilmektedir. Ziraat Katılım Bankası’na nasıl para yatırılır sorusunun cevabı, banka şubelerinden olduğu gibi ATM’lerinden kartlı ve kartsız olarak yatırılabilmektedir şeklindedir.

Ziraat Katılım QR Kod İle Para Çekme Limiti 2020! Ziraat Katılım QR Kod İle Para Yatırma Limiti 2020!

Ziraat Katılım Bankası ATM’lerinden QR kod ile işlem yapılabilmektedir. Ziraat Katılım qr kodla para çekme limiti 500 TL, Ziraat Katılım qr kodla para yatırma limiti 20.000 TL’dir.

Ziraat Katılım ATM Döviz İşlemleri 2020!

Ziraat Katılım Bankası ATM’lerinden döviz işlemleri yapılabilmektedir. ATM’lerden döviz alış-satış gibi yatırım işlemlerinin yanı sıra altın alış-satışı da yapılabilmektedir. Ziraat Katılım ATM döviz bozma işlemi yapılabilmektedir lakin bu işlem Ziraat Katılım para yatırma özelliği bulunan ATM’lerinden yapılabilmektedir. Ziraat Katılım kimin, Ziraat Katılım iletişim kanalları, vb. gibi soruların cevapları için buraya göz atabilirsiniz.