Alternatif Bank VOV Hesap Yüksek Faiz Veriyor

Alternatif Bank VOV Hesap Yüksek Faiz Veriyor

11 Ocak 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Birikimimi nasıl değerlendireyim, acaba nasıl bir yatırımla hem kazanırım hem de param güvende olur diye düşünüyorsanız diye düşünüyorsanız Alternatif Bank vadeli mevduat hesabını düşünebilirsiniz. Alternatif Bank VOV Hesap ile sizlere avantajlı koşullar sunarak yüksek faiz ile daha çok kazanmanızı sağlıyor. Hoş geldin faizi ile sizleri cezbedecek VOV hesap özellikleri haberimizin detayında…

Alternatif Bank VOV Hesap vadesiz mevduat hesabı rahatlığındadır. VOV Hesap dahilinde istediğiniz zaman vade bozulmadan para çekimi yapabilir aynı zamanda vadeli mevduat faizinden de faydalanabilirsiniz. Banka ilk hesap açılışında sizlere cazip hoş geldin faizi sunmaktadır. VOV Hesap hoş geldin faizi yüzde 12’dir. Alternatif Bank vadeli mevduat hesabı kapsamında TL hesabı açabileceğiniz gibi, dolar ve Euro hesabı da açabilirsiniz. VOV Hesap uyarınca hoş geldin faiz oranları dolar hesabı için yüzde 2,50; Euro hesabı içinse % 0,40’dir.

VOV Hesap dahilinde uygulanan hoş geldin faiz oranları bankanın belirlediği süre sonunda standart faiz oranlarına dönüşecek ve vade sonuna dek bu oranlar işlemeye devam edecektir. Bahse konu hesap dahilinde standart faiz oranları TL bazında % 14; dolar bazında % 0,10; Euro bazında ise % 0,05 olarak belirlenmiştir. Alternatif Bank VOV Hesap kapsamında uygulanan hoş geldin faizi süresi 90 gündür.

Alternatif Bank VOV Hesap Yüksek Faiz İle Kazanç İmkanı!

VOV Hesap dahilinde günlük bankacılık işlemleri tek hesaptan yapılabilmektedir. Ayrıca hesap uyarınca vade bozulmadan havale, EFT, otomatik ödeme işlemleri yapılabilmektedir. Bunların yanı sıra bireysel kredi, kredi kartı ve KMH ödemeleri de VOV Hesap dahilinde vade bozulmadan yapılabilmektedir. Yani söz konusu hesap günlük vadeli mevduat hesabı özelliklerine sahiptir. VOV Hesap kapsamında minimum 2.000 TL ile hesap açılabilmektedir. Maksimum hesap açma limiti ise 500 bin TL olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra her döviz cinsinden yalnızca birer hesap açılabilmektedir.

Hesaba saat 17.00’den sonra yatırılan para ertesi gün valörlü olarak faiz kazanmaya başlayacaktır. Yatırılan gün her hangi bir kazanç sağlamamaktadır. Alternatif Bank VOV Hesap koşullarından faydalanmak için banka şubelerinden ya da internet sitesinden yahut da Alternatif Bank Dijital kanalı ile hesap açabilirsiniz. Ayrıca size en uygun yatırım seçenekleri için buraya da göz atabilirsiniz.