Emine ZAMAN – Ben Emine Zaman. 25 Mayıs 1988 Sivas’ta doğdum. İlköğretim ve liseyi Sivas’ta tamamladıktan sonra üniversite öğrenimim için Eskişehir’e gittim. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü (Örgün) bitirdim. Bölümümü keyifle okumanın yanı sıra üniversite hayatım boyunca ekonomi ile ilgili olan aktivitelere, seminerlere, söyleşilere katıldım. Bu alanda kendimi geliştirdim. Şimdi finanstaksi.com sitesinde ekonomi alanında yazıyorum. Bu sitede kaleme aldığım yazılar yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Zira bu noktada okuyucularımızdan herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.

 

Nilgün CİĞERCİ

7 Temmuz 1980 yılında Nevşehir’de dünyaya geldim. İlköğretim ve lise eğitim öğrenimimi Nevşehir’de aldım. Üniversite eğitimimi ise Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde tamamladım. Adnan Menderes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü mezunuyum. Aynı zamanda da ekonomiye büyük ilgim bulunmakta ve bu alanda kendimi sürekli geliştirmekteyim. Finanstaksi.com sitesinde güncel haberler, ekonomi makaleleri kaleme almaktayım. İşimi severek yapıyorum. Burada yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamına girmez.

 

Şerife USLU

Ben Şerife Uslu. 15 Eylül 1982 yılında Adana’da doğdum. İlköğretim ve liseyi Adana’da tamamladıktan sonra üniversite için Konya’ya gittim ve Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü başarı ile bitirdim. Üniversiteden mezun olduktan sonra bankacılık sektöründe 3 yıl kadar çalıştım. Bankacılık konusunda edindiğim bilgi ve deneyimlerimi “finanstaksi.com” sitesinde paylaşmaktayım. Burada yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen kişisel deneyimlere ve objektif bilgilere dayanmaktadır.

 

Suat BULUT

İsmim Suat Bulut, 15 Nisan 1975 Ankara doğumluyum. Erciyes Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Bölümü’nü bitirdim. Teknik bilgim ve el becerim bana bir diploma kazandırdı lakin ekonomi alanında kendimi geliştirmeyi tercih ettim. Bankacılık ve ekonomi konusunda çeşitli kurslara katıldım ve ekonomi alanında deneyim kazandım. Şu an Finanstaksi.com sitesinde yazarlık yapmakta, güncel ekonomik gelişmeler hakkında makaleler kaleme almaktayım. Yazılarım yatırım danışmanlığı niteliği taşımamaktadır.