Yapı Kredi Swift Ücreti 2021 Yapı Kredi Döviz Havale Masrafı

Yapı Kredi Swift Ücreti 2021 Yapı Kredi Döviz Havale Masrafı

2 Ocak 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Yapı Kredi Bankası müşterileri, Yapı Kredi Bankası hesaplarından farklı bankalara döviz havale işlemi gerçekleştirebilmektedirler. Yapı Kredi swift masrafları, döviz havale işleminin hangi mecradan yapıldığına göre farklılık göstermektedir. Yapı Kredi Swift Ücreti 2021 Yapı Kredi Döviz Havale Masrafı yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Swift Ücreti 2021 Yapı Kredi Döviz Havale Masrafı

Yapı Kredi swift işlemi hakkında yazımızda Yapı Kredi swift masraf tutarlarını bulabilirsiniz. Yazı devamında cevap bulabileceğiniz sorular şunlardır. Mobil Bankacılıktan Yapı Kredi Döviz Havale Gönderimi Masrafı Ne Kadar? Telefon Bankacılığından Yapı Kredi Döviz Havale Gönderimi Masrafı Ne Kadar? İnternet Şubesinden Yapı Kredi Döviz Havale Gönderimi Masrafı Ne Kadar? Şubeden Yapı Kredi Döviz Havale Gönderimi Masrafı Ne Kadar? Yapı Kredi Gelen Döviz Havale Masrafı Ne Kadar? Yapı Kredi Döviz Araştırma Masrafı Ne Kadar? Yapı Kredi Döviz Telefon İle Araştırma Masrafı! Yapı Kredi Döviz Swift İle Araştırma Masrafı!

Mobil Bankacılıktan Yapı Kredi Döviz Havale Gönderimi Masrafı Ne Kadar?

Mobil bankacılıktan Yapı Kredi döviz havale gönderimi masrafı 65 Türk Lirası’dır. Bu ücrete BSMV dahildir. Havale edilen meblağın, alıcı hesabına tam olarak geçmesi istenilirse muhabir masrafı göndericiden ayrıca tahsil edilmek durumundadır. Yurt içi bankalarına yapılan ödemelerde muhabir masrafı seçeneğinde ‘alıcı öder’ tercih edilse dahi Yapı Kredi müşterilerine muhabir masrafı yansıtılabilmektedir. Mobil bankacılıktan Yapı Kredi döviz havale gönderimi süresi maksimum 4 iş günü olarak tayin edilmiştir ve bu süre dahilinde tamamlanmaktadır. Yapı Kredi döviz cinsinden para transferi ya da ödeme işlemlerinde o günün şube döviz kuru kullanılmaktadır.

Telefon Bankacılığından Yapı Kredi Döviz Havale Gönderimi Masrafı Ne Kadar?

Telefon bankacılığından Yapı Kredi döviz havale gönderimi masrafı 75 Türk Lirası’dır. Bu ücrete BSMV dahildir. Havale edilen meblağın, alıcı hesabına tam olarak geçmesi istenilirse muhabir masrafı göndericiden ayrıca tahsil edilmek durumundadır. Yurt içi bankalarına yapılan ödemelerde muhabir masrafı seçeneğinde ‘alıcı öder’ tercih edilse dahi Yapı Kredi müşterilerine muhabir masrafı yansıtılabilmektedir. Mobil bankacılıktan Yapı Kredi döviz havale gönderimi süresi maksimum 4 iş günü olarak tayin edilmiştir ve bu süre dahilinde tamamlanmaktadır. Yapı Kredi döviz cinsinden para transferi ya da ödeme işlemlerinde o günün şube döviz kuru kullanılmaktadır.

İnternet Şubesinden Yapı Kredi Döviz Havale Gönderimi Masrafı Ne Kadar?

İnternet şubesinden Yapı Kredi döviz havale gönderimi masrafı 65 Türk Lirası’dır. Bu ücrete BSMV dahildir. Havale edilen meblağın, alıcı hesabına tam olarak geçmesi istenilirse muhabir masrafı göndericiden ayrıca tahsil edilmek durumundadır. Yurt içi bankalarına yapılan ödemelerde muhabir masrafı seçeneğinde ‘alıcı öder’ tercih edilse dahi Yapı Kredi müşterilerine muhabir masrafı yansıtılabilmektedir. Mobil bankacılıktan Yapı Kredi döviz havale gönderimi süresi maksimum 4 iş günü olarak tayin edilmiştir ve bu süre dahilinde tamamlanmaktadır. Yapı Kredi döviz cinsinden para transferi ya da ödeme işlemlerinde o günün şube döviz kuru kullanılmaktadır.

Şubeden Yapı Kredi Döviz Havale Gönderimi Masrafı Ne Kadar?

Şubeden Yapı Kredi Döviz havale gönderimi masrafı minimum 35 dolar ve maksimum da 200 dolardır. Yapı Kredi şubeden döviz havale işleminde alınan masraf tutarı minimum 35 dolar olmak üzere; gönderilen döviz tutarının yüzde 0,5’i olarak uygulanmaktadır. Bu masrafta BSMV hariçtir ve üzerine eklenecektir. Ayrıca Swift / Teleks Masrafı asgari ve azami tutara ilave edilmektedir. Havale edilen meblağın, alıcı hesabına tam olarak geçmesi istenilirse muhabir masrafı göndericiden ayrıca tahsil edilmek durumundadır. Yurt içi bankalarına yapılan ödemelerde muhabir masrafı seçeneğinde ‘alıcı öder’ tercih edilse dahi Yapı Kredi müşterilerine muhabir masrafı yansıtılabilmektedir. Mobil bankacılıktan Yapı Kredi döviz havale gönderimi süresi maksimum 4 iş günü olarak tayin edilmiştir ve bu süre dahilinde tamamlanmaktadır. Yapı Kredi döviz cinsinden para transferi ya da ödeme işlemlerinde o günün şube döviz kuru kullanılmaktadır.

Yapı Kredi Gelen Döviz Havale Masrafı Ne Kadar?

Yapı Kredi gelen döviz havale masrafı (hesaba-isme) en az 22 dolar ve en fazla da 170 dolar olarak uygulanmaktadır. Yapı Kredi gelen döviz havale masrafı en az 22 dolar olmak üzere; gelen havale meblağı üzerinden yüzde 0,5 olarak tatbik edilmektedir. Bu masrafa BSMV dahil değildir ve ekstra eklenir. Bu işlemde de çalışma süresi maksimum 4 iş günü olarak tayin edilmiştir ve bu süre dahilinde tamamlanmaktadır. Yapı Kredi döviz cinsinden para transferi ya da ödeme işlemlerinde o günün şube döviz kuru kullanılmaktadır.

Yapı Kredi Döviz Araştırma Masrafı Ne Kadar?

Yapı Kredi döviz araştırma masrafı; işlemin telefon ile mi yoksa swift ile mi yapıldığına göre farklılık göstermektedir. Yapı Kredi döviz araştırma masrafı işlem türüne göre aşağıdaki gibidir.

  • Yapı Kredi Döviz Telefon İle Araştırma Masrafı!

Yapı Kredi döviz telefon ile araştırma masrafı 50 dolar olup BSMV hariçtir.

  • Yapı Kredi Döviz Swift İle Araştırma Masrafı!

Yapı Kredi döviz swift araştırma masrafı 30 dolar olup BSMV hariçtir.

Yapı Kredi Bankası kimin ve Yapı Kredi Bankası ortaklık yapısı nasıl buradan göz atabilirsiniz.