Yapı Kredi ATM Kartsız Yapılabilen İşlemler

Yapı Kredi ATM Kartsız Yapılabilen İşlemler

17 Şubat 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Yapı Kredi Bankası 4300’ü aşkın ATM ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Bunun yanı sıra banka ATM ağını da her geçen gün genişletiyor. Yapı Kredi Bankası ATM’leri sadece kendi müşterilerine değil, bütün vatandaşlara da hizmet veriyor. Bu kapsamda; Yapı Kredi ATM kartsız yapılabilen işlemler bütün vatandaşlara açık konumda. Yapı Kredi ATM kartsız para çekme ve Yapı Kredi ATM kartsız para yatırma işlemi başta olmak üzere kartsız Yapı Kredi ATM işlemleri yazımızın devamında anlatılmıştır.

Yapı Kredi ATM Kart Olmadan Yapılabilen İşlemler

Yapı Kredi Bankası ATM’lerinden Yapı Kredi Bankası müşterileri sahibi oldukları banka kartı ya da kredi kartı gibi kartlar ile işlem yapabilirken; Yapı Kredi ATM’lerinden Yapı Kredi müşterisi olan ya da olmayan kişiler kartsız işlem de gerçekleştirebilmektedirler. Yapı Kredi Bankası ATM’lerinden kartsız yapılabilen işlemler aşağıdaki gibidir.

  • Yapı Kredi ATM QR Kod İşlemleri

Yapı Kredi ATM’lerinden QR Kod ile Para Çekme, Yapı Kredi ATM’lerinden QR Kod ile Para Yatırma, Yapı Kredi ATM’lerinden QR Kod ile Kredi Kartından Nakit Avans, Yapı Kredi ATM’lerinden QR Kod ile Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans kullanımı yapılabilmektedir.

  • Yapı Kredi ATM’lerinden Kartsız Para Yatırma İşlemi Yapılabilmektedir.
  • Yapı Kredi ATM’lerinden Kartsız Kredi Kartı Borç Ödeme İşlemi Yapılabilmektedir.
  • Yapı Kredi ATM’lerinden Kartsız Bireysel Kredi Ödeme İşlemi Yapılabilmektedir.

Bu kapsamda Yapı Kredi vadesiz hesaptan ya da nakit olarak Yapı Kredi ATM’lerinden kartsız işlemle bireysel kredi ödemesi, konut kredisi ödemesi, taşıt kredisi ödemesi ya da diğer kredi ödemeleri yapılabilmektedir.

  • Yapı Kredi ATM’lerinden Kartsız Fatura Ödeme İşlemi Yapılabilmektedir.

Yapı Kredi ATM’lerinden vadesiz hesaptan, kartsız nakit olarak ya da kredi kartından (elektrik, su, doğalgaz, telekominikasyon ve diğer faturalar ödenebilmektedir.

  • Yapı Kredi ATM’lerinden Kartsız Cebe Havale Para Çekme İşlemi Yapılabilmektedir.
  • Yapı Kredi ATM’lerinden Kartsız Firma Ödemeleri Yapılabilmektedir.
  • Yapı Kredi ATM’lerinden Kartsız Başvuru İşlemleri

Yapı Kredi ATM’lerinden kartsız ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Yapı Kredi ATM’lerinden kartsız Esnek Hesap başvurusu yapılabilmektedir. Yapı Kredi ATM’lerinden kartsız BES başvurusu yapılabilmektedir. Yapı Kredi esnek hesap hakkında detaylı bilgi almak için de buraya göz atabilirsiniz.