Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Kampanyası 2020!

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Kampanyası 2020!

18 Aralık 2019 0 Yazar: Emine Zaman

Ülkemiz kamu bankalarından olan Vakıfbank kredi kampanyaları ile müşterilerine düşük maliyetli finansman olanağı sunmaktadır. 2020’ye yaklaştığımız şu günlerde artan ihtiyaçlar, tatil planları, yeni yıl hediyeleri bütçeyi zorlasa da Vakıfbank yılbaşı kredisi kampanyası ile tüm ihtiyaçları karşılamak mümkün. İşte Vakıfbank yeni yıl kredisi kampanyası 2020 detayları..

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Kampanyası Kapsamında Azami Vade 60 Ay!

Vakıfbank yeni yıl kredisi faiz oranları aylık yüzde 1,25 seviyesinden başlamaktadır. Aylık yüzde 1,25 faiz oranı kredinin açılış günü Vakıfbank aracılığı ile sigorta yaptırılması ve minimum asgari bir maaş tutarında ek hesap tanımlatılması durumunda geçerlidir. Söz konusu kredi kampanyası kapsamında azami vade 60 ay olup kampanya kapsamında kullanılan kredi 3 ile 60 ay arasında vadelendirilebilmektedir. Vade süresi kapsamında müşterinin gelirine göre esnek ödeme planları yapılabilmektedir. Vakıfbank yeni yıl kredisi kampanyası koşullarından faydalanarak finansman sağlamak için Vakıfbank şubelerinden başvuru yapılabileceği gibi, Vakıfbank mobil ve internet bankacılığından ya da cep telefonundan SMS ile başvuru yapabilmektedir.

Vakıfbank yeni uygulaması VakıfPay hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Cep telefonundan SMS ile Vakıfbank yeni yıl kredisi başvurusu yapmak için aralarında boşluk bırakıp KREDİ, TC Kimlik No, Aylık Gelir yazılarak 5724’e gönderilebilir. Vakıfbank kredi kampanyası kapsamında müşterinin gelirine göre ödeme planları oluşturmaktadır. Bu kapsamda ödemeler aylık eşit taksitli, azalan taksitli, artan taksitli, değişken taksitli, 3 ayda bir ödemeli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, son taksit balon ödemeli şeklinde çeşitlendirilmiştir. Vakıfbank yılbaşı kredi kampanyası dahilinde kredi tahsis bedeli tahsil edilmektedir. Kredi tahsis bedeli kullanılan finansman tutarının binde 5’i kadardır.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Hesaplama 2020!

Vakıfbank yılbaşı kredisi kampanyası dahilinde 50 bin TL finansman sağlayan ve aylık yüzde 1,25 faiz oranından faydalanan bir müşterinin kredi hesaplaması şu şekildedir:

  • Kullanılan kredi tutarı: 50.000 TL
  • Vade süresi: 60 ay
  • Faiz oranı: % 1,25
  • Aylık taksit tutarı: 1.269,68 TL
  • Kredi tahsis bedeli: 250 TL
  • Yıllık efektif faiz oranı: % 19,8519

Yıllık efektif faiz oranı hesaplamasına kredi tahsis bedeli, faiz oranı ve vergiler dahil edilmiştir. Hayat sigortası bedeli kişi özelinde farklılık gösterdiği için hesaplamaya dahil edilmemiştir.