Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma 2020!

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma 2020!

3 Şubat 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Vakıfbank kredi kartı borcu olan, takibe düşmüş kredisi bulunan müşterilere avantajlı faiz oranları ile finansman imkanı sunmaktadır. Kredi kartı borcu kapatma kredisi dahilinde faiz oranlarını aşağı çekerek vatandaşlara kredi kartı borçlarını ödeme imkanı sunan Ziraat Bankası’nın ardından Halkbank ve Vakıfbank da faiz oranlarını indirmiştir. Vakıfbank kredi kartı kapatma kredisinin de içinde bulunduğu, büyük avantaj sağlayan 3’lü bir paket tasarlamıştır. “Vakıfbank Yanındaki Güç Paketi” olarak adlandırılan bu paket Vakıfbank kredi kartı yapılandırma 2020 yazımızda detayları ile birlikte verilmiştir.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma 2020!

Vakıfbank Yanındaki Güç Paketi!

Vakıfbank yanındaki güç paketi kapsamında 3 büyük avantaj, ürün sunmaktadır. Bu ürünler şu şekilde listelenmektedir:

  • Bireysel kredi kartı ödeme kolaylığı kampanyası,
  • Takip borçlularına faiz sıfırlaması kampanyası,
  • Düşük faizli yapılandırma kampanyası.

1- Vakıfbank Bireysel Kredi Kartı Ödeme Kolaylığı Kampanyası

Vakıfbank bireysel kredi kartı ödeme kolaylığı kampanyası ile müşterilerinin birikmiş kredi kartı borçlarını kapatmasına olanak sağlamaktadır. Kredi kartı borç kapatma imkanı veren bu kredi kapsamında faiz oranları aşağı çekilmiştir. Vakıfbank kredi kartı yapılandırma kredisi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Vakıfbank kredi kartı borç kapama kredisi faiz oranı vade süresine göre farklılık göstermektedir. 24 aya kadar olan vadeler için aylık % 1,10; 60 aya kadar olan vadelerde aylık % 1,20 faiz oranı uygulanmaktadır.
  • Vakıfbank kredi kartı yapılandırma kredisi vade süresi azami 60 ay olarak uygulanmaktadır.
  • Vakıfbank kredi kartı yapılandırma kapsamında, Vakıfbank bireysel kredi kartı müşterileri Vakıfbank’ta ve diğer bankalarda bulunan 2018 Aralık ayı borçları için faydalanabileceklerdir.
  • Vakıfbank kredi kartı borç kapatma kredisi dahilinde, Vakıfbank müşterileri diğer bankalarda bulunan kart limitleri ve borçlarını kapatarak Vakıfbank’a taşımak kaydı ile finansman sağlayabilmektedirler.

Halk Bankası kredi kartı yapılandırma kredisi hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

2- Vakıfbank Takip Borçlularına Faiz Sıfırlaması Kampanyası

Vakıfbank kredisi takibe düşmüş olan müşterilere faiz sıfırlaması imkanı sunmaktadır. Bu kampanya kapsamında 100 bin TL takipte kredisi olan müşterilerin faiz borçları sıfırlanmaktadır. Müşteri bankaya olan anapara borcunu ise aylık eşit taksitlerle ve 12 aya kadar olan vadelerle ödeyebilmektedirler. Bahse konu takip borçlularına faiz sıfırlaması kampanyasından yararlanmak için Vakıfbank kredi kartı yapılandırma başvurusu Vakıfbank şubelerine yapılmaktadır.

3- Vakıfbank Düşük Faizli Yapılandırma Kredisi Kampanyası

Vakıfbank düşük faizli yapılandırma kredisi kapsamında 31 gün ya da üstü zamanlarda ödemelerinde aksama bulunan Vakıfbank müşterileri finansman sağlayabilmektedir. Vakıfbank yapılandırma kredisi kapsamında hem bireysel hem de ticari müşteriler kredi kullanabilmektedirler. Bahse konu kredi uygulaması koşullarına göre bireysel müşteriler 3 ay ödemesiz dönemli 36 ay vade ile; ticari müşteriler ise 6 ay ödemesiz dönemli 60 ay vade ile likidite sağlayabilmektedirler. Vakıfbank düşük faizli yapılandırma kredisi kampanyası kapsamında kredi borcuna göre faiz oranı uygulamaktadır. Söz konusu kredi kapsamında uygulanan faiz oranları şu şekildedir:

  • Kredi borcu 100 bin TL ve altı olan müşteriler aylık yüzde 0,98 faiz oranı,
  • Kredi borcu 101 bin TL ile 750 bin TL arasında olan müşteriler aylık yüzde 1,25 faiz oranı,
  • Kredi borcu 751 bin TL ile 3 milyon TL arasında olan müşteriler ise aylık % 1,50 faiz oranıdır.