Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti 2020

Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti 2020

1 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Vakıfbank güçlü sermaye yapısı ile her geçen gün gelişen ve büyüyen bir banka. Ülkemizin en önemli bankaları arasında yer alan Vakıfbank şubelerinin yanı sıra; internet bankacılığı, telefon bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM’leri ile de hizmet vermektedir. Vakıfbank günlük para çekme limiti 2020 yılı için kaç TL olarak uygulanacak Vakıfbank ATM para çekme limiti 2020 senesinde ne kadar ve Vakıfbank ATM limitleri 2020 hakkında yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti 2020

Vakıfbank şubelerinden günlük para çekme limiti Vakıfbank müşterileri için bulunmamaktadır. Ancak yüklü miktarda nakit çekmek isteyen vatandaşların bu durumu Vakıfbank Şubeleri’ne önceden bildirmeleri gerekmektedir. Bu sayede Vakıfbank Şubesi ilgili mevduatı hazırlayarak müşterinin işinin daha hızlı sürede tamamlanmasını sağlamaktadır. Vakıfbank çalışma saatleri 2020 yılı bilgileri için de buraya göz atabilirsiniz.

Vakıfbank ATM para çekme limit 2020 yılında işlem başına en az 10 TL ve günlük maksimum 1500 TL olarak kararlaştırılmıştır. Vakıfbank ATM limit üzeri para çekme limiti 2020 yılı için Vakıfbank resmi internet sitesinde herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Vakıfbank ATM Limitleri 2020

Vakıfbank ATM limitleri işlem işlem aşağıdaki gibidir.

  • Vakıfbank ATM Para Yatırma Limiti (TL cinsi ve Banka kartı ile) en az 5 TL ve üst limit bulunmamaktadır.
  • Vakıfbank ATM Para Yatırma Limiti (TL cinsi ve Kartsız İşlemler için) en az 5 TL ve en fazla 20.000 TL
  • Vakıfbank ATM Para Transferi Limiti (TL için) en az 1 TL ve en fazla 10.000 TL
  • Vakıfbank ATM Döviz Transferi Limiti en az 20 dolar ve en fazla 2.000 dolar (Diğer döviz cinsleri için de bu dolar karşılığı tutar hesaplanarak Vakıfbank döviz ATM limiti elde edilebilir)
  • Vakıfbank ATM Döviz Alış-Satış limiti en az 10 dolar ve en fazla 30.000 dolar (Diğer döviz cinsleri için de bu dolar karşılığı tutar hesaplanarak Vakıfbank döviz ATM limiti elde edilebilir)
  • Vakıfbank ATM Vadeli TL Hesap Açma Limiti en az 1.000 TL, üst limit bulunmamaktadır.
  • Vakıfbank ATM Vadeli Döviz Hesap Açma Limiti en az 1.000 dolar, üst limit bulunmamaktadır. Vakıfbank aidatsız kredi kartı 2020 için de buraya göz atabilirsiniz.