Vakıfbank ATM İşlem Limitleri 2021 Vakıfbank ATM İşlemleri

Vakıfbank ATM İşlem Limitleri 2021 Vakıfbank ATM İşlemleri

3 Ocak 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

Binlerce ATM’si ile müşterilerine hizmet veren Vakıfbank, ATM’lerin kullanımında çeşitli limitler belirlemiş durumdadır. Diğer bankalarda da olduğu gibi bu uygulama ile kişiler Vakıfbank ATM limitleri dahilinde işlemlerini yapabilmektedirler. Vakıfbank ATM para çekme limiti ve Vakıfbank ATM limit uygulamaları hakkında detaylı bilgiyi Vakıfbank ATM İşlem Limitleri 2021 Vakıfbank ATM İşlemleri başlıklı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank ATM İşlem Limitleri 2021 Vakıfbank ATM İşlemleri

Vakıfbank Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Vakıfbank ATM’lerinden para çekme limiti en az bin Türk Lirası’dır. Vakıfbank ATM’lerinden para çekme limiti günlük en fazla 5000 Türk Lirası’dır. Vakıfbank ATM limit üstü para çekimi için bankanın resmi internet sitesinden herhangi bir bilgi verilmemiştir. Vakıf Katılım Bankası kimin ve Vakıf Katılım Bankası ortaklık yapısı nasıl yazımıza da buradan göz atabilirsiniz.

Vakıfbank ATM Para Yatırma Limiti Ne Kadar?

Vakıfbank ATM para yatırma limiti en az 5 Türk Lirası’dır. Kartlı işlemlerde Vakıfbank ATM para yatırma limiti en fazla sınırı bulunmamaktadır. İstenilen tutarda para yatırılabilir.

Vakıfbank ATM Kartsız Para Yatırma Limiti Ne Kadar?

Vakıfbank ATM kartsız para yatırma limiti en az 5 Türk Lirası’dır. Vakıfbank ATM kartsız para yatırma limiti en fazla 20 bin Türk Lirası’dır.

Vakıfbank ATM Para Transferi Limiti Ne Kadar?

Vakıfbank ATM para transferi limiti en az 1 Türk Lirası’dır. Vakıfbank ATM para transferi limiti en fazla 10 bin Türk Lirası’dır. Vakıf Katılım Bankası kimin ve Vakıf Katılım Bankası ortaklık yapısı nasıl yazımıza da buradan göz atabilirsiniz.

Vakıfbank ATM Döviz Transferi Limiti Ne Kadar?

Vakıfbank ATM döviz transferi limiti en az 20 dolardır. Vakıfbank ATM döviz transferi limiti en fazla 2 bin dolardır. Diğer döviz cinsleri de bu değer üzerinden anlık çapraz kura göre hesaplanmaktadır.

Vakıfbank ATM Döviz Alış-Satış Limiti Ne Kadar?

Vakıfbank ATM döviz alış-satış limiti en az 10 dolardır. Vakıfbank ATM döviz alış-satış limiti en fazla 30 bin dolardır. Diğer döviz cinsleri de bu değer üzerinden anlık çapraz kura göre hesaplanmaktadır.

Vakıfbank ATM Vadeli Hesap Açma Limiti Ne Kadar?

Vakıfbank ATM vadeli hesap açma limiti en az bin Türk Lirası’dır. Vakıfbank ATM vadeli hesap açma üst limiti bulunmamaktadır. Vakıfbank ATM limit düzenlemesi üst baremde yer almamaktadır.

Vakıfbank ATM Vadeli Döviz Hesabı Açma Limiti Ne Kadar?

Vakıfbank ATM vadeli döviz hesabı açma limiti en az bin dolardır. Diğer döviz türlerinde bu meblağ anlık çapraz kura göre tayin edilmektedir. Vakıfbank ATM vadeli döviz hesabı açma üst limiti bulunmamaktadır.