Vakıfbank Anında Kredi Cazip Faiz Oranıyla Sunuluyor

Vakıfbank Anında Kredi Cazip Faiz Oranıyla Sunuluyor

8 Haziran 2018 0 Yazar: Emine Zaman

Ekonomik koşullar göz önünde bulundurulunca kredi kullanmak, pek çok kişinin başvurduğu bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Malum nakde her daim ihtiyacı oluyor insanın. Lakin kredi kullanırken pek çok kişinin aradığı özellik, parayı hızlı bir biçimde eline almak. Vakıfbank Anında Kredi ile hiç beklemeden finansman sağlayabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Vakıfbank online kredi ürünü detayları haberimizin devamında…

Vakıfbank anında kredi hizmeti alabilmek için mobil bankacılık ya da internet bankacılığı müşterisi olmak gerekmektedir. Bunun için Vakıfbank internet sitesinden hemen başvuru yapabilirsiniz. Anında kredi hizmetinden resmi tatiller, hafta sonları dahil olmak üzere 7 gün 24 saat (yalnızca 2.50 ile 3.30 arası hariç olmak üzere) yararlananılabilmektedir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında uygulanan faiz oranları aylık yüzde 1,69 ve 1,79’dur. Faiz oranları kullanılan kredi miktarına göre farklılık göstermektedir. Vakıfbank anında kredi koşullarına göre kullanılabilecek azami kredi tutarı 30 bin TL’dir. Kredi kapsamında kullanılabilecek olan miktar da kişiye göre farklılık göstermektedir. Maaşını Vakıfbank’tan alan müşteriler hayat sigortası yaptırdıkları taktirde 30 bin TL’ye kadar; hayat sigortası yaptırmadıkları taktirde 15 bin TL’ye kadar finansman sağlayabileceklerdir. Vakıfbank maaş müşterisi olmayanlar ise maksimum 9 bin TL’ye kadar kredi kullanabileceklerdir.

Vakıfbank online kredi hizmeti dahilinde belirlenen vade süresi minimum 3 ay, maksimum 48 aydır. Söz konusu tüketici kredisi uyarınca banka kredi tahsis bedeli talep etmektedir. Kredi tahsis bedeli kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadardır.

Vakıfbank Anında Kredi Örnek Hesaplama

Örnek 1-

Kullanılan kredi tutarı: 9.000 TL

Kredi faiz oranı: % 1,79

Kredi vadesi: 48 ay

Kredi tahsis bedeli: 40 TL

Kredi taksiti: 302,32 TL

Toplam geri ödenecek meblağ: 14.511,75 TL

Örnek 2-

Kullanılan kredi tutarı: 30.000 TL

Kredi faiz oranı: % 1,69

Kredi vadesi: 48 ay

Kredi tahsis bedeli: 150 TL

Kredi taksiti: 983,64 TL

Toplam geri ödenecek meblağ: 47.214,41 TL

Vakıfbank anında kredi hizmeti ile acil nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilir, size en uygun diğer ihtiyaç kredisi seçenekleri için ise buraya göz atabilirsiniz.