Vakıfbank Altın Günleri 2021 Vakıfbank Altın Götürme!

Vakıfbank Altın Günleri 2021 Vakıfbank Altın Götürme!

3 Ocak 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

Altınlarınızı bozdurmadan güvenle saklamak ve birikim yapmaya ufak meblağlarla da devam etmek istiyorsanız bankaların altın günleri uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bilindiği üzere bankalar haftanın belirli günlerini altın günleri olarak tayin etmiştir. Bu günlerde müşterilerin getirdiği kıymetli madenler ve ziynet eşyaları eksperler tarafından incelenerek değerleri belirlenmekte ve bu kıymetli ürünlerin gram değeri karşılığı hesabınıza yatırılmaktadır. Vakıfbank da altın günleri dahilinde müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır. Vakıfbank altın günleri 2021 hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank Altın Günleri Özellikleri ve Avantajları!

  • Vakıfbank altın günleri dahilinde altın hesabı açtırarak altınlarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Vakıfbank altın çağı hesabı, Vakıfbank vadesiz altın hesabı, Vakıfbank altın hesabı hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.
  • Vakıfbank vadesiz altın hesabı; Vakıfbank altın çağı hesabı olarak hizmete sunulmaktadır.
  • Banka altın günleri dahilinde İstanbul Altın Rafinerisi eksperleri Vakıfbank’a gelerek getirmiş olduğunuz ziynet eşyası ve kıymetli madenlerinizi inceleyerek değer tespiti yapmaktadırlar. Hesaplanan değer kadar gram altın Vakıfbank altın çağı hesabınıza yatırılmaktadır.
  • Vakıfbank altın günü dahilinde cumhuriyet altını, çeyrek altın, yüzük, kolye, bilezik, vb. her türlü ayardaki ziynet eşyalarınızı getirerek değer tespiti yaptırabilirsiniz.
  • Gram altınlarınızı yatırdığınız altın çağı hesabı için banka her hangi bir ücret talep etmemektedir.
  • Vakıfbank altın buluşmaları kapsamında gram altına dönüştürerek altın çağı hesabınıza yatırdığınız altınlarınızı istediğiniz zaman, komisyonsuz ve masrafsız olacak şekilde nakde çevirebilirsiniz.

Vakıfbank vadesiz altın hesabı kapsamında altınlarınız her türlü riske karşı güvende olur. Türkiye bankalarının ülke içindeki şubelerinin tamamında her bir kişi ve her bir bankada bulunan TL, altın ve döviz mevduatları 100 bin TL’ye kadar TMSF (Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu) tarafında sigorta edilmiştir, güvence altındadır. Vakıfbank altın çağı hesabı, Vakıfbank vadesiz altın hesabı, Vakıfbank altın hesabı hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

  • Vakıfbank altın hesabına, kiralık kasada bulunan altınlarınız var ise onları da getirebilirsiniz. Böylelikle kiralık kasa masrafı da ödememiş olursunuz.
  • Vakıfbank altın günleri dahilinde getirdiğiniz altınlarınıza her hangi bir bozma nakde çevirme işlemi yapılmamaktadır. Yalnızca altınlarınızın değeri karşılığında gram altın Vakıfbank vadesiz altın hesabınıza yatırılmaktadır.

Vakıfbank Altın Günleri Ne Zaman 2021?

Vakıfbank altın günleri banka tarafından belirlenen haftanın belirli günlerinde gerçekleşmektedir. Bu günler banka tarafından Vakıfbank resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır.