Vakıf Katılım Para Çekme Limiti 2020!

Vakıf Katılım Para Çekme Limiti 2020!

7 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Vakıf Katılım Bankası İslami prensiplere uygun bankacılık hizmeti vermeyi gaye edinen katlım bankaları arasında bulunmaktadır. Müşterilerine özel ürünler tasarlayan ve katılım bankacılığı alanında ilerleme kaydeden Vakıf Katılım Bankası, şubeleri ve internet şubeleri aracılığı ile verdiği hizmetin yanı sıra ATM’leri ile de kolay bankacılığa erişim imkanı sunmaktadır. Vakıf Katılım ATM işlemleri ve limitleri şubeden yağılan işlemlerinkine nazaran daha sınırlıdır. Vakıf Katılım Bankası ATM işlem limit ve ücretleri hakkında bilgiyi Vakıf Katılım para çekme limiti 2020 başlıklı yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Vakıf Katılım Günlük Para Çekme Limiti 2020! Vakıf Katılım Limit Artırma 2020!

Vakıf Katılım Bankası ATM’lerinden kart ile yapılan para çekme işlemlerinde günlük limit 1.500 TL’dir. Vakıf Katılım ATM para çekme limiti artırma işlemi yapılabilmektedir. Vakıf Katılım limit artırma işlemi için banka şubelerine uğrayabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Vakıf Katılım Bakası kimin, Vakıf Katılım bankası nedir, Vakıf Katılım şubeleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Vakıf Katılım Kartsız Para Çekme Limiti 2020!

Vakıf Katılım Bankası ATM’lerinden kartsız olarak para çekme işlemi yapılabilmektedir. Vakıf Katılım QR kod ile para çekme limiti, Vakıf Katılım kartsız para çekme limiti de 1.500 TL olarak belirlenmiştir.

Vakıf Katılım ATM Para Yatırma Limiti 2020! Vakıf Katılım Kartsız Para Yatırma Limiti 2020!

Vakıf Katılım Bankası ATM’lerinden kartlı ve kartsız olarak para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Vakıf Katılım Bankası ATM para yatırma limiti 25.000 TL’dir. Vakıf Katılım Bankası ATM kartsız para yatırma limiti 19.000 TL’dir.

Vakıf Katılım ATM İşlem Ücretleri 2020! Vakıf Katılım ATM İşlem Limitleri 2020!

Vakıf Katılım Bankası ATM’lerinden yapılan bazı işlemler için ücret tahsil edilebilmektedir. Bunun yanı sıra ortak ATM’lerden yapılan işlemler için de ücret tahsil edilmektedir. Bu ücretler ve işlem limitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Vakıf Katılım ATM havale limiti 6.000 TL’dir. Vakıf Katılım ATM havale ücreti bulunmamaktadır.
  • Vakıf Katılım ATM EFT limiti 1.500 TL’dir. Vakıf Katılım ATM EFT ücreti bulunmamaktadır. Toplu EFT’lerde ücret yansıtılmaktadır.
  • Vakıf Katılım ATM döviz alış, Vakıf Katılım ATM döviz satış işlemi yapılamamaktadır.
  • Vakıf Katılım ortak ATM para çekme ücreti 1,04 TL’dir.
  • Vakıf Katılım ortak ATM para yatırma ücreti 1,04 TL’dir.
  • Vakıf Katılım ortak ATM bakiye sorma ücreti 0,27 TL’dir.

Vakıf Katılım Bakası kimin, Vakıf Katılım bankası nedir, Vakıf Katılım şubeleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.