Vakıf Katılım Kredi Kartı Var Mı V Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım Kredi Kartı Var Mı V Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

30 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Katılım bankacılığı alanında hizmet veren Vakıf Katılım Bankası sunduğu kart çeşitleri ile müşterilerinin ATM’lerden kolay işlem yapmasının yanı sıra finansman da sağlamaktadır. Katılım bankacılığı prensiplerine uygun olan ürünler tasarlayan banka, kredi kartı ve debit kartı ile de hizmet sunmaktadır. Vakıf Katılım kart çeşitleri, Vakıf Katılım Kredi Kartı Var Mı V Kart Başvuru nasıl yapılır? hakkında detaylı bilgi yazının devamındadır.

Vakıf Katılım Kredi Kartı Var Mı V Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım bankası kart başvurusu bankanın şubelerinden yapılabilmektedir. Vakıf Katılım kart başvuru sonucunu öğrenmek için de Vakıf katılım Bankası şubelerine uğrayabilir ya da çağrı merkezini arayabilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası’nın sunduğu iki adet kart bulunmaktadır. Bunlardan biri Vakıf Katılım VKart, diğeri ise Vakıf Katılım Debit Kart’tır. Sahip olduğunuz Vakıf Katılım kart ürünlerinden herhangi birinin çalınması ya da kaybolması durumunda zaman kaybetmeden bankanızı arayarak haber vermeniz gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Kart Çeşitleri

Vakıf Katılım V Kart

  • VKart Vakıf Katılım Bankası kredi kartı ürünüdür.
  • Vakıf Katılım VKart dahilinde yıllık kullanım ücreti tahsil etmemektedir.

Vakıf Katılım aidatsız kredi kartı VKart ile alışveriş, taksitli alışveriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit çekim yapabilirsiniz.

  • Vakıf Katılım Bankası VKart temassız özelliğe sahiptir. 50 TL ve altındaki tutarlardaki harcamalarınızı şifresiz ödeyebilirsiniz.
  • VKart bir kredi kartı olmanın yanı sıra banka kartı özelliği de bulunmaktadır.

Vakıf Katılım Bankası kredi kartı VKart hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Vakıf Katılım V Kart Debit

  • VKart Debit Vakıf Katılım Bankası’nın banka kartıdır.

Vakıf Katılım VKart Debit ile bankanın ATM’lerinden ücretsiz bakiye sorgulaması yapabilir ve nakit çekim gerçekleştirebilirsiniz. Vakıf Katılım VKart Debit ile yurt içindeki diğer bankaların ATM’lerinden de komisyon karşılığında bakiye sorgulama ve para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası VKart Debit ile Vakıf Katılım ATM’lerinden fatura ödemesi yapabilir, para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • VKart Debit ile yurt içinde ve yurt dışında MasterCard ve Visa amblemi bulunan her iş yerinde alışveriş yapılabilmektedir.
  • Vakıf Katılım VKart Debit ile dünyanın her yerinde üzerinde MasterCard ve Visa logosu bulunan ATM’lerden para çekimi yapılabilmektedir.