Turkland Bank KMH Başvuru T-Bank Hazır Hesap Başvuru

Turkland Bank KMH Başvuru T-Bank Hazır Hesap Başvuru

25 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Kredili maaş hesabı, hesabınızda para olmadığı durumlarda kullanabileceğiniz özel bir hesap türüdür. Hemen her bankanın kredili mevduat hesabı bulunmaktadır. Turkland Bank kredili mevduat hesabı olarak müşterilerine “Hazır Hesap” ürününü sunmuştur. Turkland Bank KMH başvuru T-Bank hazır hesap başvuru nasıl yapılır, T-Bank Hazır Hesap hakkında merak ettiğiniz detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Turkland Bank KMH Başvuru T-Bank Hazır Hesap Başvuru

T- Bank hazır hesap, T-Bank ek hesap, T-Bank avans hesap olarak da söylenebilmektedir. T- Bank ek hesap başvurusu yapmak ve ek hesap avantajlarından rahatlığından faydalanmak için T- Bank şubelerine uğrayabilirsiniz. Ayrıca Turkland Bank resmi internet sitesinden detaylı bilgi alınabilmekte, gerek duyulursa 444 82 65 numaralı T-Bank müşteri hizmetleri üzerinden de iletişim kurulabilmektedir. Turkland Bank avans hesap başvurusu için müşterinin aylık düzenli gelirini bankaya ibraz etmesi gerekmektedir.

T- Bank Ek Hesap Özellikleri

  • T- Bank avans hesap dahilinde hesabınızda para olmadığı durumlarda işlem yapabilirsiniz.
  • Ek hesap ile EFT, havale, vb. gibi bankacılık işlemleri; kira, aidat, okul taksiti, para yatırma vb. gibi düzenli ödemelerinizi yapabilir otomatik fatura ödemelerinizi de gerçekleştirerek işlemlerinizi aksamadan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Turkland Bank hazır hesap dahilinde ansızın oluşan nakit ihtiyaçlarınız için nakit çekim yapabilirsiniz. Aynı zamanda hazır hesap ile limitiniz dahilinde alışveriş yapabilirsiniz.
  • T- Bank kredili mevduat hesabı limiti banka tarafından tayin edilmektedir. Limit belirleme aşamasında aylık geliriniz ve kredi puanınız önem arz etmektedir.

Turkland Bank ek hesap limit artırma, limit azaltma gibi taleplerinizi bankaya bildirerek, limit artırma ya da azaltma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. T- Bank KMH limit artırma ya da azaltma elbette bankanın incelemesi sonucunda belli olacaktır.

Turkland Bank kredili maaş hesabı dahilinde faiz oranı günlük işlemektedir. Kredili maaş hesabı kapsamında faiz oranı hesap limitinin tamamına değil yalnızca kullanılan kısmına ve kullanıldığı gün boyunca işlemektedir. Yani T- Bank hazır hesaptan 100 TL çekmiş ve 10 gün sonra yatırmış iseniz, bu 100 TL’ye on günlük faiz uygulanır.

  • T- Bank avans hesap kapsamında kullanılan meblağ bakiyenizde eksi olarak görünmektedir. Hesabınıza para yatırdığınızda öncelikle eksi hesabınız kapanır.
  • Kredili mevduat hesabı dahilinde işleyen faiz oranı bir sonraki ay hesabınızdan tahsil edilmektedir.

Turkland Bank hazır hesap vadesiz mevduat hesabınıza tanımlanan mini ve hazır bir kredi ürünüdür. İstediğinizde, ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız durumda hiçbir masraf ödemezsiniz.

Diğer bankaların kredili mevduat hesapları hakkında bilgi almak için buraya göz atabilirsiniz.