Türkiye’nin İhracat Gururu Emel Pırlanta!

Türkiye’nin İhracat Gururu Emel Pırlanta!

25 Haziran 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Kurulduğu günden bu yana kendi sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firmamız, elmas ihracatıyla da Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Ülkenin dört bir yanındaki müşterileri için profesyonel kalitede hazırlanmış pırlanta ve elmas takılar sunan firmamız, aynı zamanda yurt dışındaki iş ortakları ve müşterileri için de aynı kalitede hizmetler sağlamaktadır.

Siz de bakım garantili pırlanta yüzük, küpe, kolye ve bileklikler arasından kişisel zevklerinize uygun olanları, başka bir yerde bulamayacağınız indirimler ve promosyonlarla kolay bir şekilde satın almak için firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Şirketimiz 1989 yılından günümüze, her zaman aynı kalitede ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Mücevher İhracatında 3. Sırada

Firmamız kendi büyümesi ve gelişmesinin yanı sıra Türkiye’nin elmas ve pırlanta mücevher ihracatında 3. sırada yer almasıyla da ülke ekonomisine önemli katkı sunmaya devam etmektedir. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde karat değerleri birbirlerinden farklı olacak şekilde, her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle rlanta takılar satışa sunulmaktadır. Profesyonel kalitede hizmet sunan firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden tek tıkla ve güvenilir bir şekilde satın alabileceğiniz mücevher kategorileri arasında şunlar öne çıkmaktadır:

  • Pırlanta yüzükler
  • Pırlanta küpeler
  • Pırlanta kolyeler
  • Pırlanta bileklikler
  • Elmas ürünleri
  • Erkek aksesuarları
  • Gerdanlıklar
  • Elmas setler
  • Yeni ürünler
  • En çok satan ürünler

Sevdiklerinizi Özel Hissettirecek Hediyeler

Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulan takı ve aksesuarlar arasında hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için en uygun ürünleri bulabilirsiniz. Özel gün ve etkinlikleri daha anlamlı kılmak için sevdiklerinize hediye etmeyi düşündüğünüz pırlanta kolye, yüzük ve bileklikleri başka bir yerde bulamayacağınız uygun fiyat avantajı ile firmamızdan gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Şirketimizin kurumsal internet sitesi üzerinden 3 boyutlu güvenli alışveriş sistemi ve SSL sertifikalı kaliteli hizmet sunulmaktadır. Herhangi bir endişe duymadan beğendiğiniz ürünü tek tıkla https://www.emelpirlanta.com/ üzerinden sipariş edebilirsiniz.