Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu ve Çeşitleri

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu ve Çeşitleri

20 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren Türkiye Finans Katılım Bankası kredi kartı çeşitleri ile müşterilerine keyifli ve avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Türkiye Finans kredi kartları ile ansızın doğan nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebilir, alışverişlerinizde puan kazanabilir ve çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Türkiye Finans kredi kartı başvurusu ve çeşitleri hakkında detaylı bilgiyi yazınım devamında bulabilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerinden yapılabileceği gibi, bankanın resmi internet sitesinden ve iletişim merkezinden de yapılabilmektedir. Ayrıca Türkiye Finans kredi kartlarından Happy Kart başvurusu SMS ile de yapılabilmektedir. Bunun için HAPPY, TC kimlik numaranızı aralarında boşluk bırakarak yazıp 2442’ye kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartları

Türkiye Finans Happy Kart

  • Happy Kart Türkiye Finans ile Garanti Bankası iş birliği ile hazırlanmıştır. Bu kapsamda bonus özellikli olarak Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından çıkarılmıştır.
  • Türkiye Finans Happy Kart ile Bonus üye iş yerlerinde alışveriş yapabilir, bu alışverişlerden bonus kazanabilirsiniz.

Kazanılan bonusları yine bonus program ortaklarında yapacağınız alışverişlerinizde harcayabilirsiniz. Türkiye Finans Happy Kart temassız özelliği ile 90 TL ve altı harcamalarınızı şifresiz yapabilirsiniz. Diğer bankaların kredi kartı çeşitleri için buraya göz atabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Gold Kredi Kart Özellikleri

  • Türkiye Finans Happy Gold Kart ile yapılan alışverişlerde ekstra bonus kazanma imkanı bulunmaktadır.
  • Happy Gold Kredi Kartı Happy Kart’ın tüm özelliklerine sahiptir.

Türkiye Finans Happy Platinum Kredi Kart

  • Türkiye Finans Happy Platinum Kart, Happy Kart’ın tüm özelliklerine sahip olmanın yanı sıra ekstra avantajlar da sunmaktadır.
  • Happy Platinum Kart ile ekstra bonus kazanabilir, bu bonuslar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Platinum Kart dahilinde ekstra fırsatlardan, asistans hizmetlerinden ve transfer hizmetlerinden faydalanarak Happy Platinum ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Happy Kart Platinum dahilinde seçili restoranlarda hafta sonu harcamalarını indirimli olarak yapabilir, aynı zamanda hafta sonu tiyatro ve sinema harcamalarınızı da indirimli gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Kart Zero

  • Türkiye Finans Happy Kart Zero ile taksitli alışveriş yapabilir, avans çekebilir ve harcamalarınıza bonus kazanabilirsiniz.
  • Happy Kart Zero dahilinde kazanılan puanları bankanın anlaşması bulunan kurum ve kuruluşlara bağış yapabilirsiniz.

Diğer bankaların kredi kartı çeşitleri için buraya göz atabilirsiniz.