Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Finansmanı

22 Şubat 2017 0 Yazar: Emine Zaman

İhtiyacınız olan nakdi katılım bankacılığı esaslarına uygun olarak sağlamak istiyorsanız, Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı ürününden faydalanabilirsiniz. Türkiye Finans tüketici finansmanı dahilinde müşterilerine uygun kar oranı ile likidite hizmeti sunmaktadır. Bankanı ihtiyaç finansmanı kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.

Türkiye Finans Katılım tüketici finansmanı uyarınca vadeye göre farklılık gösteren kar oranları uygulamaktadır. 24 aya kadar geri ödeme koşulu ile likidite sağlayan müşteri aylık yüzde 1,39 kar oranından faydalanmaktadır. 25 ile 48 ay arası vadelendirmelerde ise banka aylık yüzde 1,45 kar oranı uygulamaktadır. Türkiye Finans ihtiyaç finansmanı kapsamında müşteriden finansman tahsis ücreti tahsil etmektedir. Finansman tahsis komisyonu sağlanan likiditenin binde 5’i oranındadır.

Türkiye Finans Tüketici Finansmanı Hesaplama!

Tüketici finansmanı ürünü uyarınca müşterinin hayat sigortası yaptırması talep edilmektedir. Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı koşullarından faydalanmak isteyen müşterilerin, finansman başvurusu sırasında bazı belgeleri bankaya sunmaları gerekmektedir. Söz konusu belgeler, nüfus cüzdanı, ehliyet yahut pasaport; gelir durumunu gösteren belge- maaş bordrosu; serbest meslek sahibi ya da işletme sahibi olanlar son yılın vergi levhası ve bilanço, gelir tabloları, imza sirküleri ve Ticaret Sicil Gazetesi’dir. Bunların yanı sıra müşteri, finansmana konu ürünün proforma faturasını bankaya iletmelidir.

Banka, gerekli gördüğü durumda kefil yahut ek belge talep edebilmektedir. Kefil istenmesi durumunda söz konusu belgeleri kefil olan kişi de temin edip bankaya iletmesi gerekmektedir. Türkiye Finans tüketici finansmanı ürünü dahilinde belirttiği koşulları, bilgi vermeden değiştirme ve ürünü kaldırma hakkına sahiptir. Bu nedenle Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı kullanmadan önce Türkiye Finans katılım bankası şubeleri ile görüşerek bilgi almakta, bankanın resmi internet sitesinden bilgileri teyit etmekte ve Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetleri ile görüşmekte yarar vardır. Size en uygun tüketici kredilerine buradan göz atabilirsiniz.