TLCARD Nedir Yapı Kredi TLCARD İşlemleri

TLCARD Nedir Yapı Kredi TLCARD İşlemleri

18 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Yapı Kredi Bankası Türkiye’nin en büyük özel bankalarından birisidir. Banka, müşterileri için çok cazip ve kullanışlı bankacılık ürünleri geliştirmektedir. Bankanın ortakları arasında İtalyan Bankası UniCredit’in de bulunması, pek çok kampanyanın ve bankacılık ürününün dünya çapında kullanılabilmesine imkan tanımaktadır. Yapı Kredi Bankası’nın müşterilerine sunduğu bankacılık ürünlerinden birisi de TLCard’dır. TLCARD Nedir Yapı Kredi TLCARD işlemleri başlıklı haberimizde TLcard Yapı Kredi ürünü hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

TLCARD Nedir Yapı Kredi TLCARD İşlemleri

Yapı Kredi TLCard başvuruları Yapı Kredi şubelerinden, internet bankacılığından yahut Yapı Kredi müşteri hizmetlerinden yapılabilmektedir. TLcard hakkında yazımızda cevap bulabileceğiniz sorular şunlardır. TLcard Nedir? TLcard Yapı Kredi Hakkında! Yapı Kredi TLcard Limiti Ne Kadar? Yapı Kredi TLcard Taksit Yapar Mı? Yapı Kredi TLcard İnternet Alışveriş İşlemlerinde Kullanılabilir Mi? Yapı Kredi TLcard Çeşitleri Nelerdir? Yapı Kredi TLcard Yurtdışında Kullanılabilir Mi? Yapı Kredi TLcard Aidatı Var Mı? Yapı Kredi TLcard Kullanım Ücreti Var Mı? Yapı Kredi TLcard Başvuru Nasıl Yapılır? Yapı Kredi TLcard Başvuru İşlemi!

Yapı Kredi TLcard Nedir? TLcard Yapı Kredi Hakkında!

Yapı Kredi TLcard bir banka kartıdır. TLcard ile ATM’lerden işlem yapılabileceği gibi, alış veriş de yapılabilmektedir. Yapı Kredi TLcard alış veriş yaparken kişiye puan da kazandırmaktadır. Akabinde bu puanlar yeniden alış veriş için kullanılabilmektedir. Yapı Kredi TLcard ile QR Kod ödeme işlemi ve araçta ödeme de yapılabilmektedir.

Yapı Kredi TLcard Limiti Ne Kadar?

Yapı Kredi TLcard limiti kişinin vadesiz hesabında bulunan tutar ile sınırlıdır. Bu nedenle Yapı Kredi TLcard limiti hakkında sabit bir rakamdan bahsedilemez.

Yapı Kredi TLcard Taksit Yapar Mı?

Yapı Kredi ile anlaşmalı iş yerlerinden yapılan alış verişlerde Yapı Kredi TLcard ile alış veriş yapılabilmekte ve bu alışverişler taksitlendirilebilmektedir. Bunun yanı sıra TLcard ile yapılan alış verişler çeşitli kampanyalar doğrultusunda da taksitlendirilebilmektedir.

Yapı Kredi TLcard İnternet Alışveriş İşlemlerinde Kullanılabilir Mi?

Yapı Kredi TLcard ile internetten alış veriş yapılabilir. Bunun yanı sıra; Google Play Store, App Store, Spotify, Paypal, Uber, BiTaksi ve benzer pek çok uygulamada TLcard kullanmak mümkündür.

Yapı Kredi TLcard Çeşitleri Nelerdir?

Yapı Kredi TLcard müşteri istek ve talepleri doğrultusunda farklı çeşitlerde sunulmaktadır. Yapı Kredi TLcard çeşitleri şunlardır.

  • Yapı Kredi TLcard
  • Yapı Kredi Platinum TLcard
  • Yapı Kredi Play TLcard
  • Yapı Kredi Business TLcard
  • Yapı Kredi Sanal TLcard

Yapı Kredi TLcard Yurtdışında Kullanılabilir Mi?

Yapı Kredi Bankası ortaklarından UniCredit Avrupa’nın en büyük bankalarından birisidir. Yapı Kredi TLcard dünya çapında 300 bin anlaşmalı iş yerinde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra Yapı Kredi TLcard ile dünya çapında 16 bin farklı noktada para çekmek ya da havale yapmak gibi bankacılık işlemleri yapmak mümkündür. Yapı Kredi TLcard Plus veya Cirrus/Maestro logolu bütün ATM’lerde geçerlidir.

Yapı Kredi TLcard Aidatı Var Mı? Yapı Kredi TLcard Kullanım Ücreti Var Mı?

Yapı Kredi TLcard aidatı bulunmamaktadır. Yapı Kredi TLcard ile Yapı Kredi ATM’lerinden yapılan işlemler ücretsizdir. Yapı Kredi TLcard ile Unicredit ATM’lerinden Avrupa’da 16 ülkede yapılan işlemler de ücretsizdir. Yapı Kredi TLcard ile yurt içi diğer ATM’lerden yapılan işlemlerde; 0,27 TL bakiye sorgulama ücreti alınmaktadır, Yapı Kredi TLcard ortak ATM para çekme durumunda çekilen tutarın yüzde 1,15’i + 1,04 TL de işlem ücreti BSMV hariç olarak alınmaktadır. Yapı Kredi TLcard ile yurtdışı Unicredit harici ATM’lerden yapılan işlemlerde işlem başına 3 dolar alınmaktadır.

Yapı Kredi TLcard Başvuru Nasıl Yapılır? Yapı Kredi TLcard Başvuru İşlemi! Yapı Kredi TLCard Nasıl İptal Edilir?

Yapı Kredi TLcard başvurusu TLcard resmi internet sitesinden, Yapı Kredi Bankası şubelerinden ya da 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Müşteri hizmetlerinden yapılabilmektedir. Yapı Kredi TLCard iptal işlemi de aynı kanallardan gerçekleştirilebilir. Ayrıca Yapı Kredi TLcard akaryakıt kampanyası ya da TLcard biten kampanyalar da Yapı Kredi TLcard resmi internet sitesinden takip edilebilir. Yapı Kredi kimin, Yapı Kredi ortaklık yapısı nasıl buradan göz atabilirsiniz.