Terapi Gibi Gelen 6 Pırlanta Hediye Önerisi

Terapi Gibi Gelen 6 Pırlanta Hediye Önerisi

25 Ağustos 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Sevdikleriniz ya da kendiniz için pırlanta tektaş satın alarak biraz şımarmak isterseniz, Storks ile tanışmanızın vakti geldi. Storks Türkiye’nin ilk mücevher markasıdır. Bulunduğu sektöre 1971 senesinde girmiştir. Günümüzde halen, 1971 senesinde temel belirlediği değerleri referans alarak çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’nin farklı yerlerinde güncel olarak tam 82 farklı lokasyonda bulunmaktadır. İsterseniz markanın fiziksel mağazalarını ziyaret ederek pırlanta satın alabileceğiniz gibi, isterseniz de online alışveriş yapabilirsiniz. Online alışveriş son derece güvenli olduğundan endişe etmenize gerek kalmaz. Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ücretsiz kargoyla sigortalı şekilde gelir. Ürün size teslim edilene kadar Storks garantisini taşır. Terapi gibi gelen 6 pırlanta hediye önerisi…

Mücevher Usta Tasarımlarla Bir Araya Geldi

Özgün, kaliteli, ekonomik fiyatlı ve tam da aradığınız gibi bir pırlanta beştaş peşinde misiniz? O halde size bir müjdemiz var. Bütün bu aradığınız özellikleri ve hatta çok daha fazlasını Storks ile bulabilirsiniz. Storks, Türkiye’nin en köklü mücevher markasıdır. Müşteriler ile yalnızca ticari bir ilişki kurulmaz, aynı zamanda güçlü duygusal bağlar da kurulur. Meslek aşkını senelerdir devam ettiren Storks, 2016 ve 2017 senelerinde üst üste Türkiye’nin pırlantalı mücevher ihracat şampiyonu olmayı başarmıştır. Son 6 senelik dönemde marka, her zaman ilk 3’te yer almayı başararak guru kaynağı olmuştur.

Storks Dünyasına Girin, Pişman Olmayacaksınız

 

Sertifikalı pırlanta ürünler, değişim ve iade hizmeti, 10 sene bakım özellikleriyle Storks’ta aradığınız hizmetten çok daha fazlasını bulursunuz. Mücevherlerin tümü 18 ayar üretilir. Çünkü mücevher parıltısının seneler sonra bile hala ilk gün olduğu gibi kalıcı olması istenir. 18 ayar mücevher güvencesi, ürünlerde indirimler ve taksit fırsatı için Storks’u tercih edebilirsiniz. Storks yalnızca kadınlara değil, erkek pırlanta koleksiyonu ile erkeklere de hitap eden bir maka olmayı başarmıştır. Erkek şıklığını yaşamak için Storks bir numaradır. Terapi gibi gelen 6 pırlanta hediye önerisi; tektaş yüzükler, baget yüzükler, safir yüzükler, özel koleksiyonlar ya dilediğiniz pırlanta baget yüzükleri satın almak için ister mağazalarımızı isterseniz de resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.