TEB Günlük Para Çekme Limiti 2021 TEB ATM Limitleri

TEB Günlük Para Çekme Limiti 2021 TEB ATM Limitleri

2 Ocak 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

TEB yüzlerce ATM’si ile müşterilerine hizmet vermektedir. TEB ATM sayısı her geçen gün artmakta ve ülke geneline yayılmaktadır. Üstelik kişinin kendisine en yakın ATM’yi bulabileceği bir de sistem geliştirmiştir Türk Ekonomi Bankası. Bu sistemin de ismi “Nerede TEB” olarak açıklanmıştır. Nerede TEB uygulaması hakkında yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca TEB günlük para çekme limiti 2021 TEB ATM limitleri hakkında da yazımızda detaylı bilgi verilmiştir.

TEB ATM En Yakın Nerede? Nerede TEB Nedir?

Türk Ekonomi Bankası’nın en yakın ATM’sinin nerede olduğuna dair tarafımıza çok sık şekilde TEB ATM en yakın nerede sorusu gelmektedir. TEB’in bu soruyu cevaplamak için geliştirdiği bir sistem bulunmaktadır. Buna göre; Nerede TEB uygulaması sayesinde en yakın TEB şubesi nerede ya da en yakın TEB ATM’si nerede bulmak çok kolay.

Cep telefonlarının kısa mesaj kısmına “NEREDE TEB” yazıp Turkcell 7777’ye kısa mesaj atanların en yakın TEB şube ve ATM’lerinin bilgisi kısa mesajla cep telefonuna gelmektedir. Bu sayede TEB şubesi bulmak ya da TEB ATM’si bulmak çok daha kolaydır. TEB şubeleri listesi!

TEB Günlük Para Çekme Limiti 2021 TEB ATM Limitleri

2021 TEB Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

TEB günlük para çekme limiti klasik TEB kartları ya da standart müşteri kartları için korona sürecinde 5000 Türk Lirası’na yükseltilmiştir. Bununla birlikte TEB maaş müşterileri için TEB ATM günlük para çekme limiti de 5 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

2021 TEB Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Artırılır?

TEB günlük para çekme limiti artırılabilir mi ya da TEB ATM günlük para çekme limiti artırmak mümkün mü sorularının cevabı “evet” şeklindedir. TEB ATM günlük para çekme limiti artırma işlemi istisnai durumlar için mümkündür. CEPTETEB Destek Merkezi 0850 222 09 29 numaradan aranarak ATM para çekme limiti artırma talebi oluşturulabilir. Banka tarafından uygun görülmesi durumunda ATM para çekme limiti 6 bin Türk Lirası’na kadar artırılabilmektedir.

2021 TEB Limit Üzeri Para Çekme Ücreti Ne Kadar?

TEB ATM limit üstü para çekme masraf karşılığında mümkündür. TEB limit üstü para çekme masrafı en az 5 TL olmak üzere en fazla çekilen tutarın yüzde 1’i olarak tahsil edilmektedir ve BSMV dahildir. TEB limit üzeri para çekme işlemi bin TL’ye kadar yapılabilmektedir.

2021 TEB ATM Para Yatırma Limiti Ne Kadar?

TEB ATM günlük para yatırma limiti kartlı ya da TEB ATM günlük para yatırma limiti kartsız fark etmeksizin maksimum 20 bin Türk Lirası’dır. Bu tutar hesaba para yatırma işlemleri için geçerlidir.

TEB ATM para yatırma limiti kartlı ya da TEB ATM günlük para yatırma limiti kartsız fark etmeksizin; kredi kartı ödemeleri ve başkasının hesabına para yatırma işlemleri için maksimum 6 bin Türk Lirası’dır.

2021 TEB ATM Döviz Çekme Limiti ve TEB QR Kod İle Para Çekme Limiti!

TEB ATM döviz çekme limiti ve TEB QR Kod İle Para Çekme Limiti; TEB ATM günlük para çekme limiti dahilinde değerlendirilmektedir. Yukarıda da belirtildiği üzere normalde 1500 TL ve karşılığı döviz olan bu limit 3 bin Türk Lirası ve nihayetinde de 6 bin Türk Lirası’na kadar artırılabilmektedir.

TEB şubeleri listesi dahilinde pek çok şubeye buradan ulaşabilir TEB kiralık kasa bulunan şubelere göz atabilir ve TEB şube kodları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.