Tarım Kartı Veren Bankalar 2021 Çiftçi Kart!

Tarım Kartı Veren Bankalar 2021 Çiftçi Kart!

1 Ocak 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

Tarım kart bankaların çiftçiye, tarımsal üreticiye özel tasarladığı kartlardır. Tarım kartlar; tarımsal giderlerin finanse edilmesi, uzun vadede ödeme, üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde ödemesiz dönem imkanı, kredi kullanabilme imkanı, vs. gibi özelliklere sahiptir. Pek çok banka tarım müşterilerine yönelik tarım kart hizmeti vermektedir. Tarım kartı veren bankalar 2021 çiftçi kart içeriğimizde; Halkbank tarım kart veriyor mu, Vakıfbank tarım kart limiti, faiz oranları, QNB Finansbank tarım kart, tarım kart faiz oranları, tarım kart avantajları, tarım kart PTT, tarım kart nedir, vs. gibi konular hakkında detaylı bilgi yer almaktadır.

Tarım Kartı Veren Bankalar 2021 Çiftçi Kart!

Tarım kart, bankaların çiftçiye, tarımsal üreticiye yönelik hazırladığı karttır. Tarım kart üreticiye ödeme kolaylığı sağlamakla birlikte tarımsal faaliyetler kapsamında ihtiyaç duyulan finansmanı sağlama konusunda da yardımcı olmaktadır. Ülkemizde faaliyet gösteren pek çok banka tarım kart ürünü sunmaktadır. Vakıfbank, Anadolubank, QNB Finansbank, Garanti BBVA, Yapı Kredi, Akbank, Denizbank, Şekerbank, İş Bankası, bu  bankalardan bazılarıdır. Aşağıda bankaların tarım kartları ve özellikleri açıklanmıştır.

Vakıfbank Çiftçi Kartı TarımKart 2021!

Vakıfbank Tarım Kart kapsamında yılın bir döneminde ödeme yapılabilmektedir. Bu bağlamda tarımsal üretim yapan müşteriler hasat dönemlerinde ödeme yapma imkanına sahip olabilmektedirler. Kart kapsamında Vakıfbank tarım üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde 6 aya kadar yüzde sıfır faiz fırsatı bulunmaktadır. Vakıfbank çiftçi kartı üreticinin nakit ihtiyacını karşılamak, ödemelerinde kolaylık sağlamak için pek çok avantaj sağlamaktadır.

Vakıfbank Tarım Kart özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

QNB Finansbank Tarım Kartı Cardfinans Çiftçi Kart 2021!

QNB Finansbank CardFinans Çifti Kart ile tarımsal üretim yapan müşterilerine pek çok avantaj sağlamaktadır. CardFinans Çiftçi kart ile QNB Finansbank tarım müşterileri tohum, gübre, zirai ilaç, vb gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmekte ayrıca bu alışverişlerin QNB Finansbank tarım üye iş yerlerinden yapılması halinde 6 aya varan vadede yüzde sıfır faiz uygulanmaktadır. Kart kapsamında yılda bir kez ya da 2 kez ödeme yapılabilmektedir. Ödeme zamanları müşterinin hasat dönemine göre ayarlanabilmektedir.

Çiftçiye, tarımsal üreticiye pek çok kolaylık sağlayan QNB Finansbank CardFinans Çiftçi Kart özellikleri hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Şekerbank Çiftçi Kartı Şekerbank Hasat Kart 2021!

Şekerbank tarım sektörüne sağladığı finansman olanakları ile çiftçinin daima yanında olan bankalardan biridir. Tarımsal üreticiye sağlanan fırsatlar, avantajlar kapsamında Şekerbank çiftçi kart da sunmaktadır. Şekerbank’ın tarım müşterilerine sunduğu kart “Şekerbank Hasat Kart” şeklindedir. Şekerbank Hasat Kart ile tarımsal alışverişlerde kolay ödeme imkanı, üretimde gereken nakit ihtiyacı için finansman fırsatı, hasat dönemine göre taksit ödeme, taksit erteleme, vs gibi olanaklar sağlamaktadır. Banka çiftçi kart ile çiftçinin nakit sıkıntısı yaşadığı dönemde onlara destek olmayı amaçlamıştır.

Şekerbank çiftçi kart hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Denizbank Çiftçi Kartı Denizbank Üretici Kart 2021!

Denizbank tarımsal üreticiye gerek krediler ile gerekse çiftçi kart ile destek olmaktadır. Denizbank Üretici Kart ile tarım müşterilerine taksitli alışveriş, yılda bir ödeme, finansman, vs gibi imkanlar sunmaktadır. Bunların yanı sıra çiftçi, Toprak Mahsülleri Ofisi’ne (TMO) ürün teslimi esnasında Denizbank Üretici Kart kullanılması halinde ödemelerini 20 gün erken alabilmektedir. Denizbank çiftçi kart başvurusu bankanın şubelerinden ve online şubesinden yapılabileceği gibi SMS ile de yapılabilmektedir.

Denizbank Üretici Kart hakkında daha detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Yapı Kredi  Çifti Kartı Verimli Kart 2021

Tarım müşterileri için Yapı Kredi’nin tasarladığı çiftçi kart Yapı Kredi Verimli Kart’tır. Verimli Kart ile yapılan tarımsal ürün alışverişleri taksitlendirilebilmekte ve 6 aya kadar olan vadelerde yüzde sıfır faiz uygulanmaktadır. Yapı Kredi tarım kart ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için nakit çekim yapılabilmektedir. Ayrıca Verimli Kart ile tarımsal üreticiler tohum, gübre, zirai ilaç, vb gibi ihtiyaçları için alışveriş yapabilirler. Çiftçiye pek çok avantaj sağlayan Yapı Kredi Verimli Kart hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

İş Bankası Tarım Kartı İmece Kart 2021

İşbank hemen her sektöre olduğu gibi tarım sektörüne de çeşitli yöntemlerle destek vermektedir. Bankanın tarımsal üreticiye özel tasarladığı İş Bankası İmece Kart, çiftçiye büyük kolaylık sağlamaktadır. İşbank İmece Kart kapsamında esnek vade seçenekleri bulunmakla birlikte hasat dönemine göre yılda bir ödemeli imkanı da yer almaktadır. İmece Kart ile yapılan alışveriş ödemelerinde faizsiz dönem bulunmakta olup böylece çiftçinin minimum maliyetle gereksinimlerini karşılaması sağlanmaktadır. İş Bankası çifti kartı ile yapılan alışverişlerde puan biriktirme imkanı da bulunmaktadır. Tarımsal üreticiye pek çok avantaj sağlayan İşbank tarım kartı hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Akbank Tarım Kart 2021!

Akbank da pek çok banka gibi tarımsal üretim yapan çiftçiye özel kart tasarlamıştır. Akbank çiftçiye özel kartı Akbank Tarım Kart’tır. Bu kapsamda banka Tarım Kart ile yapılan alışverişleri hasat dönemine göre ödeme imkanı sunmakta yani yılda bir kez ödeme yapma fırsatı tanımaktadır. Akbank Tarım Kart ile tarımsal ürün alışverişleri yapabilir, yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilir, gerektiğinde nakit çekebilirsiniz. Çiftçiye pek çok avantaj sağlayan Akbank çiftçi kart hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Anadolubank Tarım Kart 2021!

Anadolubank çiftçi kart ile tarıma, üreticiye destek sağlamaktadır. Bankanın bu alandaki hizmetlerinden biri de Anadolubank Çiftçi Kart’tır. Kullanıcılarına pek çok avantaj sağlayan Anadolubank Tarım Kart hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Garanti Tarım Kart 2021!

Garanti BBVA tarımsal üreticiye destek vermekte ve bu kapsamda çiftçiye, avantajlı ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerden biri de Garanti çiftçi kartı Ekin Kart’tır. Garanti tarım kart hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Fibabanka Çiftçi Kart 2021!

Ülkemiz özel sektör bankalarından olan Fibabanka’nın tarıma yönelik tasarladığı ürünler arasında Fibabanka tarım kart da bulunmaktadır. Fibabanka çiftçi kart avantajları, özellikleri, vs için buraya göz atabilirsiniz.

Albaraka Tarım Kart Hasılat Kart 2021

Albaraka Türk Katılım Bankası çiftçiye özel kart tasarlamıştır. Faizsiz bankacılık prensiplerine göre hizmet vermeyi amaçlayan banka tarımsal üreticiye “Hasılat Kart” ürününü sunmuştur. Albaraka çiftçi kart Hasılat Kart özellikleri için buraya göz atabilirsiniz.

Kuveyt Türk Tarım Kartı Tohum Kart 2021

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarımsal üretim yapan çiftçiye özel kart tasarlamıştır. Bankanın çiftçi kartı Kuveyt Türk Tohum Kart özellikleri, avantajları için buraya göz atabilirsiniz.