Sosyalleşmenin ve Sohbetin Yeni Adresi Sohbetay

Sosyalleşmenin ve Sohbetin Yeni Adresi Sohbetay

20 Aralık 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

İnternet, insanoğlunun hayatında her geçen gün daha fazla yer edinirken; Covid-19 pandemi süreci ile evlere tıkılıp kalan insanların sosyalleşme ihtiyaçları daha da arttı. Gerçek hayatta bir araya gelemeyen insanlar; sanal alemde birbirleri ile sohbet etmeye ve sosyalleşmeye ağırlık verdiler. Bu noktada kullanıcılarına 2 yılı aşkın süredir hizmet veren Sohbetay da sosyalleşmenin ve sohbetin yeni adresi olarak önemli bir seçenek konumunda bulunuyor.

Hem Yurt İçi Hem Yurtdışı İle Sohbet

Kullanıcıların sosyalleşme ihtiyacını karşıladığı alanlardan olan internet siteleri; gerek farklı illerden ve gerekse farklı ülkelerden insanların birbiri ile sohbet etmesine imkan tanıyor. Avrupa’nın pek çok ülkesinden insanların birbiri ile sosyalleşmesine imkan veren sohbet siteleri; Almanya, Fransa, Avusturya, Hollanda sohbet ve tanışma olanağı sağlamaktadır.

Türkiye’nin farklı illerinde yaşayan pek çok insanın anlık şekilde birbiri ile iletişime geçebilmesini sağlayan site, buna ek olarak yurtdışında akrabası olan kişilerin de kolay ve hızlı şekilde irtibata geçmelerine imkan tanımaktadır. Buna ek olarak yeni arkadaşlıklar edinmek isteyen kişiler için de güzel bir ortam sunmayı amaçlamaktadır. Hollanda chat odaları ile yurtdışından; bilhassa Hollanda ve çevresinden arkadaşlık kurmak isteyenler için olanak sağlamaktadır.

Erasmus ile yurtdışına giden yahut gitmek isteyen kişilerin gidecekleri ülkelerde arkadaşlık edinmeleri Sohbetay ile daha kolaydır. Uluslararası arkadaşlıklar ile “globalleşen dünyanın vatandaşı” olmak isteyen kişiler ya da diğer sohbet, muhabbet, iyi ilişkiler gibi meşru amaçlar için Sohbetay aracılık etmektedir.

Sosyalleşmenin ve Sohbetin Yeni Adresi Sohbetay Nedir?

Sohbetay internet sitesi bu noktada kullanıcıların güvenliğine büyük önem verdiğini deklare etmiştir. Site kullanım koşullarında; 18 yaşından küçüklerin sitede bulunamayacağı ve sohbet odalarına giriş yapamayacağı belirtilmiştir. Buna ek olarak; sitede Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına mugayir eylemlerde ve söylemlerde bulunulamayacağı, kullanıcıların birbirlerine hakaret edemeyeceği ve kötü söz kullanamayacağı belirtilmiştir.

Kullanıcılarına güvenli ve nezih bir sohbet, muhabbet, tanışma ve sosyalleşme imkanı sunan Sohbetay internet sitesi; bu alanda uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Meşru ilişkiler ve yasalara uygun davranışlar haricindeki hiçbir hal, hareket, davranış, eylem ve söylemin Sohbetay internet sitesi tarafından kabul edilmediği, bu kişilerin siteden uzaklaştırıldığı ilgili internet sitesinde açıkça beyan edilmiştir.

https://www.sohbetay.net/