Şifa Yatak Firması

Şifa Yatak Firması

6 Ağustos 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

Şifa Yatak firması, en konforlu ve kaliteli hasta yatağı kiralama hizmeti veren firmaların başında gelmektedir. Hastaların rahatsızlık durumlarına bağlı olarak değişen ihtiyaçlara göre çeşitli hasta yatağı modellerine sahiptir. Firma bu bakımdan hizmet vermeye başladığı ilk dönemden itibaren teşekküllü hasta yataklarının teminatını sağlayarak müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Motor sayısına göre değişen hasta yatakları, aksesuarlı hasta yatakları ve havalı yatak gibi hasta yatağı modellerini firma bünyesinde bulundurmaktadır.

İstanbul genelinde hizmet veren firma, hasta yataklarını evinizde de rahatlıkla kullanabilmeniz için en uygun dizayn edilmiş modelleriyle birlikte kiralama hizmeti sunmaktadır. Böylece hastanın rahatsızlık durumuna göre talep edilen hasta yatağını kiralayarak iyileşme sürecinde hastaya kolaylık ve konfor sunabilirsiniz. Bu tip medikal yataklar aynı zamanda hastaların hareketlerinin kolaylaşmasını ve hasta bakıcılarının işlerinin pratikleşmesini de sağlar.

En Konforlu Hasta Yatakları

Alanındaki en konforlu hasta yataklarını bünyesinde bulundurmayı başaran Şifa Yatak firması, hastalara şifa olmaya devam ediyor. Firmanın bünyesinde farklı modellerde pek çok hasta yatağı bulunmaktadır. Bu yatak modellerinden bazılarını sizlere aşağıda maddeler halinde sıraladık.

  • Elektrikli Ekonomik Hasta Yatağı SYS-2250
  • Full ABS 2 Motorlu Hasta Yatağı SYS-4000
  • Full ABS 3 Motorlu Asansörlü Yatan Hasta Seti Set- 6350
  • Alman Ahşap Kiralık Hasta Yatağı SYK-850

Belirttiğimiz hasta yataklarının hepsinin özellikleri ve kullanım alanları birbirlerinden farklıdır. Bu bağlamda hangi hasta yatağının tercih edilmesi gerektiğini kiralama işlemini gerçekleştirmeden önce Şifa Yatak firması çalışanları ile irtibata geçerek öğrenmeniz en doğrusudur. Aynı zamanda firma çalışanlarından fiyatlandırma konusunda da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şifa Hasta Yatakları Fiyatları

Belirttiğimiz üzere hasta yataklarının kullanım alanlarına ve motor sayılarına göre çeşitlilikleri söz konusudur. Bu doğrultuda hasta yatağı fiyatları konusunda da farklılıklar mevcuttur. Genellikle hasta yataklarının fiyatları 2000 TL ve 9000 TL arasında değişiklik gösterir. Ayrıca bu yatakları kiralama ücreti de 400 TL ve 800 TL gibi bir meblağ arasında yer alır. Kiralamak ya da almak istediğiniz hasta yatağının tam fiyatını öğrenebilmek için sifayatak.com adresini ziyaret edebilirsiniz.