Şekerbank Transfer Kredi İmkanı İle Kredi ve Kredi Kartı Borçlarını Kapatmak Mümkün!

Şekerbank Transfer Kredi İmkanı İle Kredi ve Kredi Kartı Borçlarını Kapatmak Mümkün!

22 Şubat 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Farklı bankalara olan borçlarınızı takip etmekten, her birine ayrı ayrı ödeme yapmaktan sıkıldıysanız, Şekerbank borç transferi kredisi hizmetinden faydalanarak borçlarınızı tek kalemde ödemeye başlayabilirsiniz. Başka bankalarda olan bireysel kredi, kredili mevduat hesabı ve kredi kartı borçlarını transfer kredi ile kapatabilir ve ödeme rahatlığına kavuşabilirsiniz. Şekerbank transfer kredi imkanları dahilinde, öncede daha pahalı koşullarda kullandığınız kredileri finanse etmek ve bu sayede kar sağlamak da mümkündür.

Şekerbank transfer kredi ürünü kapsamında aylık yüzde 1,47 faiz oranı uygulamaktadır. Yüzde 1,47 faiz oranı ile kullanılan kredi geri ödemeleri 48 aya varan vadelerle ödenebilmektedir. Banka müşterinin gelir durumuna göre ödeme planları oluşturabilmektedir. Borç transferi kredisi dahilinde azami vade 48 ay ile sınırlandırılmıştır.

Şekerbank 48 Ay Vadeli Borç Transferi Kredisi Veriyor!

Şekerbank transfer kredi uyarınca müşteriden kredi tahsis komisyonu talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti, diğer adı ile dosya masrafı sağlanan finansman tutarının yüzde 0,5’i (binde 5) kadardır. Banka transfer kredi dahilinde hayat sigortası yapılmasını zorunlu tutmaktadır. Kredi tahsis koşulu olarak yaptırılan hayat sigortası poliçe primi müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Şekerbank borç transferi kredisi hizmeti kapsamında sunduğu fırsatlardan faydalanmak için “tutumlu tarife” alınması gerekmektedir.

Kredi transferi kapsamında 10 bin TL kredi kullanan müşteri, aylık yüzde 1,47 faiz oranından yararlanacaktır. 48 ay vadede kredi taksitlerini ödemek isteyen müşteri aylık 310,56 TL’lik taksitler ödeyecektir. Kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,9763 olacaktır. Kullanılan 10 bin TL kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 23,7162 olacaktır. Vade sonunda toplam ödenen meblağ ise yaklaşık 14 bin 982 TL olacaktır. Şekerbank borç transferi kredisi kapsamında kredi kullanmak ve kredi ürününün detaylarını öğrenmek üzere Şekerbank şubelerine başvurabilirsiniz. Size uygun diğer kredi seçeneklerine buradan göz atabilirsiniz.