QNB Finansbank Yüzde 1,09’dan Başlayan Faiz Oranlarıyla Kredi Veriyor!

QNB Finansbank Yüzde 1,09’dan Başlayan Faiz Oranlarıyla Kredi Veriyor!

29 Ekim 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik finansman ürünleri sunan QNB Finansbank yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi veriyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi ürünleri kapsamında pek çok ürün tasarlamıştır. Kolay ödemeli ihtiyaç kredisi, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, doğum günü kredisi, vb. gibi pek çok tüketici kredisi çeşidi ile banka müşterilerine finansman sağlamaktadır.

QNB Finansbank Yüzde 1,09’dan Başlayan Faiz Oranlarıyla Kredi Veriyor!

QNB Finansbank müşteri ihtiyaçlarına yönelik tüketici finansmanı olanağı sunmaktadır. Banka ihtiyaç kredisi kapsamında pek çok ürün sunmaktadır. QNB Finansbank tüketici kredisi faiz oranları aylık % 1,09’dan başlamaktadır. Hangi bankanın müşterisi olursa olsun finansman ihtiyacı duyan her tüketici QNB Finansbank’tan tüketici kredisi sağlayabilmektedir. Bankadan yapılan açıklamaya göre ihtiyaç kredisi ürünleri şu şekilde sıralanabilir:

  • QNB Finansbank 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi: Kredi kullanıldıktan 3 ay sonra kredi taksitleri ödenmeye başlanır.
  • QNB Finansbank kolay ödemeli kredi: Taksit miktarları müşterinin gelirine göre düşük miktarlarda ayarlanabilmektedir.
  • QNB Finansbank tanışma kredisi: Son 5 yıl içerisinde QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmayan müşterilere özel faiz oranları uygulanmaktadır.
  • QNB Finansbank doğum günü kredisi: Kredi kullanmak isteyen kişinin doğum gününün olduğu ay içerisinde kredi kullanması durumunda özel faiz oranları uygulanmaktadır.
  • QNB Finansbank borç transferi kredisi: Diğer tüm bankalardaki borçların QNB Finansbank çatısı altında toplanarak kolay bir şekilde ödenmesine olanak sağlayan finansmandır.
  • QNB Finansbank kamu ve Finans maaş kredisi: Kamu çalışanları ya da maaşını QNB Finansbank’tan alan müşterilerin özel faiz oranları ile sağlayabileceği kredidir.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi dahilinde 3 aydan 60 aya kadar olan vade seçenekleri sunmaktadır. QNB Finansbank’ta hesabı olan müşteriler bankanın internet şubesinden ya da mobil şubeden anında başvuru yaparak finansman sağlayabilirler.

QNB Finansbank Erasmus- Master Kredisi hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.