QNB Finansbank Yurtdışı Şubeleri

QNB Finansbank Yurtdışı Şubeleri

5 Nisan 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Finansbank Katar merkezli QNB tarafından satın alındıktan sonra yoluna QNB Finansbank olarak devam etmeye başlamıştır. Yurt içinde yüzlerce şube ile hizmet veren QNB Finansbank yurtdışında da müşterilerine hizmet vermektedir. QNB Finansbank yurtdışı şubeleri hakkında yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

QNB Finansbank yurtdışı şubeleri hakkında yazımızda cevap bulabileceğiniz sorular şunlardır. QNB ile QNB Finansbank Şubeleri Aynı Mı? QNB Finansbank Müşterileri QNB Şubelerinden Masrafsız İşlem Yapabilirler Mi? Avrupa’da QNB Finansbank Şubesi Var Mı? Hangi Ülkelerde QNB Finansbank Şubesi Var? QNB Finansbank Yurtdışı Şubeleri! QNB Finansbank Bahreyn Şubesi!

QNB ile QNB Finansbank Şubeleri Aynı Mı?

QNB Katar merkezli olarak faaliyet gösteren bir finans kuruluşudur. Bununla birlikte QNB ile QNB Finansbank şubeleri aynı değildir. QNB Finansbank QNB’nin iştirak kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.

QNB Finansbank Müşterileri QNB Şubelerinden Masrafsız İşlem Yapabilirler Mi?

QNB Finansbank müşterileri QNB şubelerinden masrafsız işlem yapamazlar.

Avrupa’da QNB Finansbank Şubesi Var Mı?

Güncel olarak Avrupa’nın herhangi bir şubesinde QNB Finansbank şubesi bulunmamaktadır.

Hangi Ülkelerde QNB Finansbank Şubesi Var?

QNB Finansbank ile QNB şubeleri birbirleri ile karıştırılmamalıdır. QNB Finansbank Türkiye haricinde yalnızca Bahreyn’de faaliyet göstermektedir.

QNB Finansbank Yurtdışı Şubeleri!

QNB Finansbank Bahreyn Şubesi 1999 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. QNB Finansbank yurt dışı şubeleri listesinde yalnızca QNB Finansbank Bahreyn Şubesi bulunmaktadır.

QNB Finansbank Bahreyn Şubesi!

QNB Finansbank Bahreyn Şubesi 1999 yılında Finansbank Bahreyn Şubesi ismi ile kurulmuştur. QNB Finansbank Bahreyn Şubesi 1999 yılında 3 personel ile birlikte hizmete girmiştir. Bahreyn Devleti’nin Bahreyn Merkez Bankası Kanunları doğrultusunda kurulan ve kıyı bankacılığı yapmayı amaçlayan şube, sonradan Bahreyn bankacılık kanunlarının değişmesi ile “Yabancı Bir Bankanın Toptan Bankacılık Şubesi” sıfatını almıştır. QNB Finansbank Bahreyn Şubesi hali hazırda 8 personel ile hizmet vermektedir.

Finansbank’ın QNB tarafından satın alınmasının akabinde QNB Finansbank Bahreyn Şubesi olan QNB Finansbank’ın yetkilileri aşağıdaki gibidir.

  • Genel Müdür: Alev İşler NAGIB
  • Hazine Müdürü: Ülker ÖZDİLEK
  • Operasyon Müdürü: Ayşe Çam KAZANCI
  • Krediler Müdürü: Sertan İRTİŞ

Yukarıda verilen bilgiler QNB Finansbank resmi internet sitesinde herkese açık şekilde yayımlanmaktadır ve buradan alınmıştır. QNB Finansbank kimin, QNB Finansbank ortaklık yapısı nasıl buradan göz atabilirsiniz.