QNB Finansbank Kredi Kartları ve Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Kartları ve Başvurusu

16 Mart 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

QNB Finansbank kredi kartı çeşitleri ile müşterilerine avantajlı ve kolay alışveriş imkanı sunmaktadır. Emekliye özel kredi kartından, öğrenciye özel kredi kartına kadar pek çok kredi kartı ürünü sunan banka, taksit imkanları, nakit avans, puan kazanma gibi özellikleri ile de sınırsız hizmet vermektedir. QNB Finansbank kredi kartları hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu SMS!

Haberimizin devamında inceleyeceğiniz kredi kartlarından sahip olmak istediğiniz QNB Finansbank kredi kartına başvuru yapmak için bir kaç seçeneğiniz mevcuttur. Bunlardan ilki SMS ile QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmaktır. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu SMS ile 5030’a TC Kimlik numarası yazılıp gönderilerek yapılabilir. Diğer seçenekler de QNB Finansbank şubelerini ya da QNB Finansbank internet şubesini ziyaret ederek kredi kartı başvurusu yapmaktır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu!

QNB Finansbank kredi kartı başvuru sonucu internet üzerinden öğrenilebilir. QNB Finansbank resmi internet sitesinde yer alan “kart başvuru sorgulama” sekmesi altından QNB Finansbank kredi kartı başvurusu sorgulanabilir. Ayrıca 0850 222 0900 nolu QNB Finansbank müşteri hizmetleri aranarak da QNB Finansbank kredi kartı başvurusu sonucu öğrenilebilmektedir.

QNB Finansbank Kredi Kartları

QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı

 • CardFinans kredi kartı ile nakit ihtiyacı olduğunda kredi kullanılabilmektedir.
 • QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı ile fatura (anlaşmalı kurumlara ait) ödemeleri için otomatik ödeme talimatı verilebilmektedir.
 • CardFinans’ın TaksitKolay özelliği sayesinde taksit yapmayan iş yerlerinde dahi taksit avantajından faydalanılabilmektedir.
 • CardFinans ile yapılan alışverişlerde ParaPuan kazanarak, alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Xtra

QNB Finansbank CardFinans Xtra 250 bini aşkın iş yeri ve bin 500 marka dahilinde avantajlı alışveriş imkanı sunmaktadır. CardFinans ile yapılan alışverişlerde hediye para kazanabilir, bir sonraki alışverişinizi bedavaya getirebilirsiniz. Hediye para programı dahilindeki işyerlerinde bu paraları harcayabilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartlarından CardFinans Xtra ile Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yapılan 150 TL ve üzeri değerdeki döviz (yıl sonuna kadar ve tek seferde) karşılığındaki Duty Free harcamalarına 3 taksit imkanı bulunmaktadır.

CardFinans Emekli Kredi Kartı

 • Emeklilere özel olarak tasarlanmış olan QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı, emeklilere özel indirim programları bulunduran bir kredi kartıdır.
 • CardFinans Emekli kartı ile yapılan 50 TL ve üzeri market alışverişlerinde % 5 indirim (aylık maksimum 15 TL’ye kadar) kazanmaktadırlar. Söz konusu kampanyadan maaşını QNB Finansbank’tan alan emekli müşteriler faydalanabilmektedir.
 • QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı’na sahip olan maaşını QNB Finansbank’tan alan emekli müşteriler eczane alışverişlerinde %5 indirim kazanabilirler. Söz konusu indirim aylık maksimum 15 TL kadar olabilmektedir. İndirimden faydalanabilmek için müşterinin maaşını QNB Finansbank’tan almaya devam etmesi gerekmektedir.
 • CardFinans Emekli Kredi Kartı sahipleri eğitim ve sağlık programı kapsamında 1 yıl boyunca taksit imkanından faydalanabilmektedir. CardFinans Emekli ile eğitim ve sağlık alanında yapılacak olan tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde her bir sektör için 8 TL ücret karşılığında 3 taksitte ödenebilmektedir.

QNB Finansbank Xclusive Kredi Kartı

 • Xclusive kredi kartı dahilinde yalnızca kişiye özel indirimler ve ayrıcalıklar bulunmaktadır.
 • QNB Finansbank Xclusive Kredi Kartı dahilinde araç kiralama, kuru temizleme, özel şoförlü araç ile İstanbul havalimanlarında Duty Free’den yapılan alışverişlerde 4 taksit imkanı bulunmaktadır.
 • Xclusive ile yapılan uçak bileti alımlarında ise 4 kat daha değerli ParaPuan avantajı bulunmaktadır.

QNB Finansbank Xclusive Doctors Kredi Kartı

 • QNB Finansbank Xclusive Doctors doktorlara özel tasarlanmış olan kredi kartıdır.
 • Xclusive Doctors ile araç kiralama kuru temizleme, özel şoförlü araç ile İstanbul havalimanları Duty Free alışverişlerinde 3 taksit imkanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra uçak bileti alımlarında ParaPuanlar 3 kat daha değerlidir.

QNB Finansbank CardFinans Hemşire Kredi Kartı

 • QNB Finansbank CardFinans Hemşire Kredi Kartı hemşirelere özel tasarlanan ve ayrıcalık sunan kredi kartıdır.

CardFinans Fix

QNB Finansbank CardFinans Fix hem banka kartı hem de kredi kartı ürünüdür. Bu sayede fazla kart taşımaktan kurtulmuş olursunuz. Alışverişlerinizde ister kredi kartını seçeneğini isterseniz de banka kartı seçeneğini işaretleyerek işlem yapabilirsiniz.

 • CardFinans Fix kapsamında kart aidatı tahsil edilmemektedir.
 • CardFinans Fix’in ön yüzünde kredi kartı numarası, arka yüzünde ise banka kartı numarası yer almaktadır.
 • CardFinans Fix temassız özelliği bulunan bir karttır. Temassız özellik sayesinde her alışverişte şifre girmek zorunda kalmazsınız.

QNB Finansbank aidatsız kredi kartı CardFinansFix’e buradan göz atabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Go Kredi Kartı

 • CardFinans Go QNB Finansbank’ın gençlere özel kredi kartıdır. 18 ile 24 yaş arasındaki gençlere artı taksit, indirim ve pek çok avantaj sunmaktadır.
 • QNB Finansbank CardFinans Go Kredi Kartı kapsamında her ekstre döneminde minimum ödenmesi gereken borç ödendi ise, ödenmeyen borç tutarının 150 TL’sine kadar alışveriş ve nakit avans faizi işlememektedir.
 • CardFinans Go dahilinde dönem borcu ödendiği takdirde de 150 TL’ye kadar faizsiz nakit avans çekilebilmektedir.
 • QNB Finansbank CardFinans Go Kredi Kartı ile yapılan yurt dışı, kuyum, taksit yasaklı sektörler, internetten yapılan yurt dışı alışverişleri hariç olmak üzere, CardFinans üye iş yerlerinde yapılan alışverişlere ekstra 2 taksit imkanı verilmektedir.

Diğer tüm bankaların kredi kartı çeşitlerine de buradan göz atabilirsiniz.