QNB Finansbank Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

6 Haziran 2018 0 Yazar: Emine Zaman

Bayram geliyor, ihtiyaçlar artıyor. Nasıl yetiştireceğim diye düşünüyorsanız, üzülmeyin. QNB Finansbank bayrama özel ihtiyaç kredisi ürünü ile sizlere özel fırsatlar sunuyor. Kredi ürünü kapsamında kredi skorunuza uygun faiz oranlarından yararlanabildiğiniz gibi, günde 15 bin TL’lik taksitlerle de geri ödemenizi yapabiliyorsunuz.

QNB Finansbank bayrama özel ihtiyaç kredisi kapsamında uygulanan faiz oranları aylık yüzde 1,33’ten başlamaktadır. Faiz oranları müşterinin kredi skoruna göre farklılık göstermektedir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi dahilinde 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. 48 aya kadar olan vadelerde ekonomik sıkışıklık yaşamadan kredi geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank bayram kredisi ürününden faydalanmak için QNB Finansbank şubelerine uğrayabileceğiniz gibi, internetten de başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvurularda kullanılabilecek azami kredi tutarı 35 bin TL olarak belirlenmiştir. 35 bin TL üzeri kredi kullanımları için banka şubelerine başvurulması gerekmektedir.

QNB Finansbank Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi Örnek Hesaplama

Kullanılan kredi tutarı: 15.000 TL

Faiz oranı: %1,33

Vade süresi: 48 ay

Aylık taksit tutarı: 449,71 TL

Toplam geri ödenecek meblağ: 21.585,86 TL

Kredi tahsis bedeli: 75 TL

Hayat sigortası: 264 TL

QNB Finansbank tüketici kredisi kapsamında, kullanılan finansman tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Ayrıca banka kişinin hayat sigortası yaptırmasını da talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli kişinin yaş, cinsiyet; kullanılan kredi tutarı gibi özelliklere bağlı olarak farklılık göstermektedir.

QNB Finansbank bayrama özel ihtiyaç kredisi üründen hemen yararlanmak için bankanın internet sitesini ziyaret edebilir; size en uygun kredi seçenekleri için de buraya göz atabilirsiniz.