QNB Finansbank ATM Limit Üstü Para Çekme 2021

QNB Finansbank ATM Limit Üstü Para Çekme 2021

2 Ocak 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

QNB Finansbank yüzlerce şubesi ve binlerce ATM’si ile müşterilerine hizmete vermektedir. Bunun yanı sıra, QNB Finansbank müşterisi olmayan vatandaşlar da QNB Finansbank şube ve ATM’lerinden belirli ölçüde hizmet alabilmektedirler. QNB Finansbank ATM’lerinden yapılan bazı işlemler ise masrafa tabiidir. QNB Finansbank ATM masrafları ve QNB Finansbank ATM limit üstü para çekme masrafı ile ilgili QNB Finansbank ATM Limit Üstü Para Çekme 2021 başlıklı yazımızın devamında gerekli bilgiler verilmiştir.

QNB Finansbank ATM masrafları ile ilgili olarak yazımızın devamında şu sorulara cevap bulabilirsiniz: QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti Ne Kadar? QNB Finansbank ATM Limit Üstü Ne Kadar Para Çekilebilir? QNB Finansbank Limit Üstü Para Çekme Masrafı Ne Kadar? QNB Finansbank Limit Üstü Para Çekme Ücreti Ne Kadar? QNB Finansbank ATM Kartsız Para Yatırma Ücreti Ne Kadar? QNB Finansbank ATM Kartsız Para Yatırma Masrafı Hakkında!

QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti Ne Kadar?

QNB Finansbank ATM para çekme limiti 5000 TL’dir. Bununla birlikte müşteri özelinde QNB Finansbank ATM para çekme limiti artırımı bankanın uygun görmesi durumunda gerçekleştirilebilmektedir. QNB Finansbank kimin, QNB Finansbank ortaklık yapısı hakkında da buradan bilgi edinebilirsiniz.

QNB Finansbank ATM Limit Üstü Para Çekme 2021!

QNB Finansbank ATM limit üstü para çekme, müşterinin günlük para çekme limiti kadardır. Örneğin QNB Finansbank ATM günlük para çekme limiti 5000 TL olan bir kişi; QNB Finansbank ATM limit üzeri para çekme limiti olarak 5000 TL daha kullanabilir.

QNB Finansbank Limit Üstü Para Çekme Masrafı Ne Kadar? QNB Finansbank Limit Üstü Para Çekme Ücreti Ne Kadar?

QNB Finansbank ATM limit üstü para çekme ücreti en az 5 TL olarak uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra; QNB Finansbank ATM limit üstü para çekme masrafı, QNB Finansbank ATM limit üstü çekilen tutarın yüzde 1,5’uğu kadardır. Müşteriye yansıtılan QNB Finansbank ATM limit üzeri para çekme masrafına BSMV dahildir.

QNB Finansbank ATM Kartsız Para Yatırma Ücreti Ne Kadar? QNB Finansbank ATM Kartsız Para Yatırma Masrafı Hakkında!

QNB Finansbank ATM kartsız para yatırma işlemi; müşterinin kendi hesabına olması durumunda ücretsizdir. QNB Finansbank ATM başkasının hesabına kartsız para yatırma işlemi ise masrafa tabiidir. QNB Finansbank ATM başkasının hesabına kartsız para yatırma işlemi Türk Lirası, Amerikan Doları ya da Euro türünden yapılabilmektedir. Her bir para birimi için tahsil edilen masraf da bahse konu para birimi türündedir. Şöyle ki…

QNB Finansbank ATM başkasının hesabına kartsız para yatırma işlemi Türk Lirası cinsinden ise 15 TL masraf karşılığında,

QNB Finansbank ATM başkasının hesabına kartsız para yatırma işlemi dolar cinsinden ise 5 dolar,

QNB Finansbank ATM başkasının hesabına kartsız para yatırma işlemi Euro cinsinden ise 5 Euro masraf tahsil edilmektedir. Bu masraf tutarlarına BSMV dahildir.

Bunun yanı sıra QNB Finansbank ATM başkasının hesabına kartsız para yatırma işleminde; QNB Finansbank ya da QNB Finansbank iştirak personelinden ve hesap şubesine bağlı ATM’lerden şube mesai saatleri içerisinde işlem yapan bireysel müşterilerden masraf alınmamaktadır.

QNB Finansbank kimin, QNB Finansbank ortaklık yapısı hakkında da buradan bilgi edinebilirsiniz.