QNB Finansbank Altın Hesabı 2021 Altın Hesabı Açma!

QNB Finansbank Altın Hesabı 2021 Altın Hesabı Açma!

3 Ocak 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Birikim yapmak ya da birikimlerinizi güvende tutmak istiyorsanız QNB vadesiz Finansbank altın hesabı kapsamında hesap açtırabilirsiniz. QNB Finansbank altın hesabı 2021 faiz kazancı sağlamamaktadır yalnızca altın kur değeri arttıkça kazancınız olur. Birikimlerinizi güvende tutmak, altın fiyatlarındaki artıştan kazanç sağlamak, istediğiniz zaman istediğiniz kadar birikiminize katkı yapabilmek istiyorsanız bu üründen faydalanabilirsiniz. QNB Finansbank vadesiz altın hesabı hakkında detaylı bilgi yazının devamındadır.

QNB Finansbank Vadesiz Altın Hesabı Özellikleri!

  • QNB Finansbank altın hesabı dahilinde alt limit ya da üst limit olmaksızın hesap açılabilmektedir.
  • QNB Finansbank vadesiz altın hesabı kapsamında işçilik maliyeti diye bir şey söz konusu değildir.
  • Bahse konu hesap ile altınlarınızı çalınma ya da kaybolma riskine karşı koruyabilirsiniz.
  • QNB Finansbank vadesiz altın hesabı hesap işletim ücreti bulunmamaktadır.

QNB Finansbank altın hesabı kapsamında faiz kazancı yoktur. Yalnızca altın fiyatlarındaki artıştan kazanç sağlayabilirsiniz. Faiz kazancı da olsun istiyorsanız QNB Finansbank vadeli altın hesabı dahilinde hesap açmanız gerekmektedir. Diğer bankaların altın hesapları, bankaların altın günleri, vadeli altın hesabı ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.

Bankanın ilgili ürünü koşullarına göre istediğiniz zaman istediğiniz kadar hesabınıza para yatırabilir ve birikiminize devam edebilirsiniz.

QNB Finansbank Vadesiz Altın Hesabı Açma 2021! QNB Finansbank Altın Hesabı Kapama 2021!

QNB Finansbank altın hesabı açtırmak için bir kaç farklı kanal bulunmaktadır. QNB Finansbank telefon bankacılığı, QNB Finansbank mobil ve internet bankacılığı kanalları ile ya da QNB Finansbank şubelerinden başvuru yaparak vadesiz altın hesabı açtırabilirsiniz. QNB Finansbank altın hesabı kapatma işlemi için şubenize uğrayarak talimat verebilirsiniz. Hesap kapama işleminin akabinde birikimleriniz toplu olarak size ödenir. Diğer bankaların altın hesapları, bankaların altın günleri, vadeli altın hesabı ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.