QNB Finans Finansal Kiralama Hisse QNBFL

QNB Finans Finansal Kiralama Hisse QNBFL

10 Aralık 2019 0 Yazar: Suat Bulut

QNB küresel çapta bankacılık faaliyeti yürüten, güçlü sermaye yapısına haiz devasa bir mali kuruluş. Ülkemize de Finansbank’ı satın alarak giriş yapan QNB, iştirak kuruluşlar dahil olmak üzere bankanın ismini değiştir. QNB Finansbank iştirak kuruluşu Finans Finansal Kiralama da bu şekilde QNB Finans Finansal Kiralama oldu. Bir başka deyişle QNB Finans Leasing Borsa İstanbul’da (BIST) da işlem gören önemli bir kuruluş. BIST’de QNBFL kodu ile işlem göre QNB Finans Leasing hakkında haberimiz devamında QNB Finans Finansal Kiralama Hisse QNBFL ve diğer konular hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

QNB Finans Finansal Kiralama Ne İş Yapar?

QNB Finans Leasing ülkemiz finansal kiralama sektörünün önemli aktörlerinden biri konumundadır. Şirket 20 Mart 1990 tarihinde kurulmuştur. Sektörde 30 yıldır hizmet vermektedir. Hali hazırda QNB Finansbank iştirak kuruluşu konumundadır. QNB Finans Finansal Kiralama ortaklık yapısı ise şu şekildedir:

  • Yüzde 99,4 QNB Finansbank
  • Yüzde 0,6 Halka arz

Leasing nedir, finansal kiralama ne demek detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

QNB Finans Finansal Kiralama Hisse QNBFL

QNB Finans Leasing hisse senetleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. QNB Finans Finansal Kiralama Hisse QNBFL kodu ile işlem gördüğü BIST’te bu yıl yüksek oranda prim yapmıştır. 2019 yılına 6 lira seviyesinden giriş yapan QNBFL Eylül ayı başına kadar da dar bantta dalgalanmış ve bu seviyelerden işlem görmeye devam etmiştir. Eylül ayı ortalarından itibaren yüksek seviyede prim yapmaya başlayan QNB Finans Finansal Kiralama QNBFL hissesi; 60 lira seviyesinin üzerini görmüştür. Bu noktadan gelen satışlar sonrasında bir miktar gerileyen QNBFL hali hazırda 56 liradan işlem görmektedir.

QNB Finans Finansal Kiralama İletişim Kanalları!

QNB Finans Leasing İstanbul merkezli olarak faaliyet göstermektedir. QNB Finans Finansal Kiralama Genel Müdürlük adresi: Esentepe mahallesi, Büyükdere Cad. Kristal Kule Binasi No:215 Kat:22 34394 Şisli / İstanbul olarak kayıtlarda yer almaktadır. QNB Finans Finansal Kiralama Telefon Numarası: (0212) 349 11 11

Bunun yanı sıra QNB Finans Leasing’in İstanbul’da ve farklı illerde de şubeleri bulunmaktadır. İstanbul Levent, Başkent Ankara, İzmit, Antalya, Adana, Konya ve Gebze QNB Finans Finansal Kiralama şubeleri bulunan yerler olarak göze çarpmaktadır. QNB Finans Finansal Kiralama iletişimi şirketin resmi internet sitesi üzerinden de yapılabilmektedir.

QNB Finans Finansal Kiralama İş İlanları ve İş Başvuru!

QNB Finans Leasing iş ilanları dönem dönem medyada yer almaktadır. Buna ek olarak QNB Finans Finansal Kiralama iş ilanları yayımlanmadığı dönemlerde de şirketin resmi internet sitesi aracılığı ile QNB Finans Finansal Kiralama iş başvurusu yapılabilmektedir. Bunun için şirketin resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları sekmesi üzerinden iletişime geçmek ve iş başvurusu yapmak mümkündür.