PRKAB: Türk Prysmian Kablo’dan İhale Teklif Verilme Güncelleme Açıklaması

PRKAB: Türk Prysmian Kablo’dan İhale Teklif Verilme Güncelleme Açıklaması

2 Nisan 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

PRKAB: Türk Prysmian Kablo’dan ihale teklif verilme güncelleme açıklaması… Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri Anonim Şirketi tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a yapılan açıklamada; Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) tarafından yapılan DB.KAB.19 referanslı 400 kV Çanakkale Boğaz (Lapseki 3-Sütlüce 3) Geçişi & İzmit Körfez (Hersek-Dilovası) Geçişi Denizaltı Kablo Bağlantı İşleri Projeleri ihalesi için Türk Prysmian Kablo ile birlikte Prysmian Powerlink S.r.l. ‘nin oluşturduğu DB.KAB. 19 Adi Ortaklığı tarafından verilen teklifin en düşük ikinci teklif olduğu ve ihalenin teknik değerlendirme aşamasında olduğunun daha önce duyurulduğu belirtilerek teklif geçerlilik süresinin TEİAŞ’tan gelen talep üzerine uzatıldığı ve değerlendirme sürecinin devam ettiği ifade edildi. Haberimiz devamında firmadan yapılan açıklama bire bir şekilde yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca Prysmian sahibi kim ortaklık yapısı nasıl buradan göz atılabilir.

PRKAB: Türk Prysmian Kablo’dan İhale Teklif Verilme Güncelleme Açıklaması

Türk Prysmian Kablo’dan yapılan açıklama aşağıdaki gibidir:

“ 13.10.2020 tarihli KAP açıklaması ile; Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) tarafından yapılan DB.KAB.19 referanslı 400 kV Çanakkale Boğaz (Lapseki 3-Sütlüce 3) Geçişi & İzmit Körfez (Hersek-Dilovası) Geçişi Denizaltı Kablo Bağlantı İşleri Projeleri ihalesi için Şirketimiz ile birlikte Prysmian Powerlink S.r.l. ‘nin oluşturduğu DB.KAB. 19 Adi Ortaklığı  tarafından verilen teklifin en düşük ikinci teklif olduğu ve İhalenin  teknik değerlendirme aşamasında olduğu duyurulmuştu. TEİAŞ’ın talebi üzerine ihaleye verdiğimiz teklifin geçerlilik süresi uzatılmış olup değerlendirme süreci devam etmektedir.

Saygılarımızla,

Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş. ”

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Evet (Yes)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
_
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)

Türk Prysmian Kablo’dan ihale teklif verilme güncelleme açıklaması yararlanılan kaynaklar: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/922867