PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ

6 Ocak 2022 0 Yazar: Şerife Uslu

Personel Takip Programı

Pdks yazılımı, firmalarda çalışan personelin devam durumu, işe giriş çıkış saatleri, geç gelmesi, erken çıkması, mesai  gibi durumların takibinin yapıldığı ve raporlanmasını sağlayan bir yazılım sistemidir.

Pdks yazılımı, desteği ile çalışan personellerin tüm kimlik bilgileri cihaza kaydedilir. Cihaz, personel giriş çıkış saatlerini kimlik bilgileri doğrultusunda cihaza gösterilen kart veya parmak izi tanıma özelliği ile hafızasında depolar. Bu bilgiler istenildiği an bilgisayarınıza aktarılıp, raporlama şeklinde çıktı olarak alınabilir.

Pdks yazılımı, firmaların tercih ettiği kolay ve ucuz maliyetli kontrol sistemleridir. Hafızaya kaydedilen veriler, muhasebesel anlamda da yardımcı olabilecek sağlıklı verilerdir. Özellikle personelin puantaj verilerinin saptanması, maaşların hesaplanması, bordroların hazırlanmasında kullanılır.

Personellerin devam durumunu takip etmek açısından kesin sonuçlar alınabilecek yöntemdir. Program tek bir kişi tarafından kontrol edilebileceği gibi, birden fazla kişi tarafından da kontrolü sağlayacak özelliği bulunmaktadır. Programın herhangi bir nedenden dolayı verilerinin kaybolması durumunda verileri yedekleyen özelliği vardır. Personel takip sistemleri yazılımı 2 yıl garanti kapsamında bir programdır.

Kontrol altında bulunduklarını bilen personel, daha disiplinli bir çalışma gösterir, daha fazla emek harcar, bu durumda firma daha ön sıralarda yerini almış olur. Başarılı firmaların başarılarının altında yatan en önemli unsur çalışkan, özverili personellerinin olmasıdır. Kalabalık olan her yerde olduğu gibi iyi personeller de var, çalışmayan personellerde vardır.

Önemli olan iyileri tespit edip, iyi personellerle daha yüksek hedeflere ulaşmaktır. İyi personellerin ayrılmasında da bir nebze de olsa pdks yazılım programının katkısı büyüktür. Tüm firmalara pdks yazılım programını kullanmasını tavsiye ederiz.

Üst Düzey Teknolojili Yüz Tanıma Sistemlerine Bizimle Sahip Olun

Artık pek çok konuda olduğu gibi hemen hemen her sektörde kişilerin kayıt ve daha kolay tanınmaları için birçok teknoloji geliştirilmektedir. Bunlardan biri de yüz tanıma sistemleri olmaktadır. Özellikle giriş ve çıkış noktasında kişileri hemen algılayan ve bu işlemleri yapmalarına izin veren bir sistem olduğunu dile getirmek isteriz.

Bugün wc, iş yerleri ve pek çok ofis bünyesinde kullanılan bir metot olduğunu da yeri gelmişken söylemek isteriz. Sizlerde bu yönde bir destek almak ve beklentilerinizi gidermek istiyorsanız, Türkiye’ nin sektörde en çok tercih edilen web adresinde yerinizi aldığınızı da ifade edelim. Personel takip, yemekhane girişleri gibi daha pek çok alanda da kullanıldığını dile getirelim. %100 memnun kalacağınız, güvenilir ve garantili bir sistem için sizleri de yüz tanıma sistemi sistemleri noktasında bizimle yola çıkmaya davet ediyoruz. Bu sisteme dair geliştirdiğimiz en özel yazılımlar ve modeller ile de yanınızda yer aldığımızı biliniz.

Ülkenin dört bir tarafından sisteme sahip olmak ve entegrasyonunu sağlamak için geniş personel kadromuz hizmetinizdedir. Üstelik bu yönde bir eksikliğinizi temin etmek için hiç bir zaman bütçenizi zor durumda bırakacak ücretler ödemeyeceğinizi de garanti ediyoruz. Tüm bunlar ve çok daha fazlası için 7 gün 24 saat boyunca destek almak adına sizlerde web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Turnike Sistemleri ile Mekan Giriş Çıkışlarında Nizamı Sağlayın

Günden güne artan alışveriş merkezi, sinema, toplu taşıma istasyonu,stadyum ve daha pek çok toplu kullanım alanına giriş ve çıkışlar, standart kapılar kullanıldığında çoğu zaman büyük sorunları beraberinde getirebilmektedir. Özellikle günün yoğun saatlerinde yaşanan yığılmalar herhangi bir sıranın mevcut olmaması ile birlikte rahatsızlık verebilirken, bu sorunlar insanlar arası tartışma ve kavgalara kadar varabilmektedir. Bu bağlamda mekanlarda kullanılan turnike, hem giriş hem de çıkışlarda nizamlı bir sıranın sağlanması ve gerekiyor ise tekil kişi kontrollerinin de daha rahat ve etkili biçimde gerçekleşebilmesine fırsat vermektedir.

Turnike sistemi temel bazda iki şekilde kullanılmaktadır. Birincil olarak serbest geçiş hakkı tanıyan fakat söz konusu hakkın belirli bir sıra ve hıza sahip olmasını mümkün kılan turnikeler mevcutken, diğer yandan da çeşitli kimlik ya da bakiye doğrulama sistemlerinden onay alındıktan sonra geçişe izin veren sistemler aktif olarak kullanılmaktadır. Her iki sistem de uzun yıllar boyunca herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadan kullanılabilinmekte ve sosyal yaşam içerisinde huzur ve düzenin sağlanmasına büyük oranda katkı sağlayabilmektedir.

Gelecek yıllarda kullanımlarının daha da artacağı düşünülmekte

Son derece basit bir sistem ile çalışması fakat bu denli basitlikle pek çok ihtiyaca aynı anda karşılık verebilmesi ile birlikte popülerliklerini günden güne arttıran turnike seçenekleri, giderek daha fazla oranda tercih edilmeleri ile birlikte gelecekte de en önemli yapıtaşlarından birisi haline geleceklerini kanıtlamaktalar. Standart ve VIP turnikeleri mekanlarınıza yerleştirerek hem düzen sağlama hem de giriş çıkış kontrolü açısından büyük oranda manevi kazanç ve memnuniyet sahibi olabilirsiniz. Yoğun talep nedeni ile uygun fiyatlar ile turnikelere ulaşmak günümüzde son derece kolay bir hale gelmiş durumda.