Peker Gayrimenkul 2 Bina Değerleme KAP Bildirimi! PEKGY Hisse

Peker Gayrimenkul 2 Bina Değerleme KAP Bildirimi! PEKGY Hisse

7 Ocak 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a yaptığı 2 farklı açıklamada bina ve arsa değerleme raporlarını paylaştı. Değerlemesi yapılan gayrimenkuller; Hagen Bina ve Arsası ile Gravesend Bina ve Arsası… Peker Gayrimenkul 2 bine değerleme KAP bildirimi detayları aşağıda yer almaktadır. BIST GYO firmaları için de buraya göz atabilirsiniz.

Peker Gayrimenkul 2 Bina Değerleme KAP Açıklaması

Gravesend Bina ve Arsası için KAP’a yapılan açıklamadaki detaylar şu şekildedir:

  • Rapor Tarihi – 30.12.2020
  • Değerlemeyi Yapan Kuruluş – Southview Surveyors LLP

KAP’e ekte sunulan ve Southview Surveyors LLP tarafından tanzim edilen Değerleme Raporu incelendiğinde; ilgili gayrimenkullerin değerinin bahse konu kuruluşa göre 2.975.000 Sterlin (2 milyon 975 bin Sterlin) olduğu ifade edilmiştir. Söz konusu değerin; taşınmazın boş değeri ve raporda yazan unsurlara göre firma görüşü olarak belirtildiği gözden kaçırılmamalıdır. Detaylı PDF raporu aşağıda yer alan KAP bildirim bağlantısı üzerinden temin edilebilir.

Hagen Bina ve Arsası için KAP’a yapılan açıklamadaki detaylar şu şekildedir:

  • Rapor Tarihi – 15.11.2020
  • Değerlemeyi Yapan Kuruluş – WARDIN & SCHMORANZ SACHVERSTANDIGE FUR IMMOBILIENBEWERTUNG

KAP’e ekte sunulan ve Southview Surveyors LLP tarafından tanzim edilen Değerleme Raporu incelendiğinde; ilgili gayrimenkullerin değerinin bahse konu kuruluşa göre 2.500.000 Euro (2 milyon 500 bin Euro) olduğu ifade edilmiştir. Söz konusu değerin; tamamlanmış ve raporda yazan unsurlara göre firma görüşü olarak belirtildiği gözden kaçırılmamalıdır. Detaylı PDF raporu aşağıda yer alan KAP bildirim bağlantısı üzerinden temin edilebilir.

Peker Gayrimenkul 2 Bina Değerleme KAP Bildirimi Kaynaklar:

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/897661

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/897662