PAPIL: Papilon Savunma’ya Tübitak’tan Hibe Desteği

PAPIL: Papilon Savunma’ya Tübitak’tan Hibe Desteği

17 Mart 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

PAPIL: Papilon Savunma’ya Tübitak’tan hibe desteği! Papilon Savunma-Güvenlik Sistemleri Bilişim Mühendislik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından yapılan açıklamada; Teknoloji Geliştirme ve Yenilik Destek Programı sözleşmesi sonucu (hibe desteği) hesaplanan teşvik tutarının şirket hesaplarına ödendiği belirtildi. BIYOKLA – Papilon Evden Akıllı Yoklama Ve Bildirim Yükümlülüğü Sistemi projesine ilişkin onay yazısının şirkete dün (16 Mart 2021) ulaştığı ve akabinde TÜBİTAK’ın uygun gördüğü oran doğrultusunda hesaplanan 93.967-TL’nin şirket hesaplarına ödendiği açıklandı. Haberimiz devamında firmadan yapılan açıklama detaylı şekilde yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca Papilon Savunma gelir tablosu için de buraya göz atılabilir.

PAPIL: Papilon Savunma’ya Tübitak’tan Hibe Desteği

Papilon Savunma’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“ 20.07.2020 tarihinde Şirket’imiz ve TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı arasında Proje Sözleşmesi imzalandığı duyurulmuştu.

Başarı ile tamamlanan BIYOKLA – Papilon Evden Akıllı Yoklama Ve Bildirim Yükümlülüğü Sistemi projesine ilişkin onay yazısı tarafımıza bugün ulaşmış ve akabinde TÜBİTAK’ın uygun gördüğü oran doğrultusunda hesaplanan 93.967-TL teşvik tutarı Şirket’imiz hesaplarına ödenmiştir.

TÜBİTAK desteği ile yerli ve milli olarak geliştirilmiş olan ürünün tüm hakları, algoritması ve teknolojisi PAPİLON’a aittir.

Pazarlama faaliyetleri ilgili bakanlıklarımızda ve kurumlarımızda başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. ”

Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Evet (Yes)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
20.07.2020
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği
Açıklamalar

Yararlanılan kaynaklar: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/918570