PAGYO Hisse Panora Gayrimenkul Kiralamalar İle İlgili KAP Bildirimi

PAGYO Hisse Panora Gayrimenkul Kiralamalar İle İlgili KAP Bildirimi

7 Ocak 2021 0 Yazar: Emine Zaman

Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a yıllık kiralamaları ile ilgili bildirimde bulundu. Panora AVM’nin 2020 yılında gerçekleşen ve aktif toplamın % 2’sini aşmayan kiralamalara ilişkin bilgiler barındıran KAP açıklaması 7 Ocak 2021 itibari ile gerçekleşti. PAGYO hisse Panora Gayrimenkul kiralamalar ile ilgili KAP bildirim detayı aşağıda yer almaktadır. Sektörlere göre BIST şirketleri için de buraya göz atabilirsiniz.

PAGYO Hisse Panora Gayrimenkul Kiralamalar İle İlgili KAP Açıklaması

Şirketimiz aktifinde kayıtlı Panora AVM’nin 2020 yılında gerçekleşen ve aktif toplamın %2 sini aşmayan kiralamalara ilişkin bilgiler aşağıdadır.

Feshedilen Kira Sözleşmeleri: Yıllık toplam kira geliri yaklaşık 6.300.000 TL  olan ve 2020 yılı içinde farklı tarihlerde feshedilen kira sözleşmeleri;

accessorize, Botti, Burger Team, By Moda Cafe Bistro, Cadde Şarküteri, Çırağan Et Lokantası, Çiçek Tacı, D&R, Fatime Cafe, ING Bank Atm, Kafes Fırın, Kar spor, Karamela, Kestanem, Mado, Mango, Silk&Cashmere, stafanel, Zeki Triko, Zekice.

Yeni Düzenlenen Kira Sözleşmeleri:

Yıllık toplam kira geliri yaklaşık 3.700.000 TL olan ve 2020 yılı için farklı tarihlerde düzenlenen kira sözleşmeleri;

Arkadaş Kitabevi, Armonie Pırlant, Burger Make, DYSON, Fatima Restoran, Gloria Jeans’s Coffees, Kestanem, La viye, MKM Teknik Servis, New Castle, Tepe Home.

Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
07/01/2020
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)

Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP Bildirim Kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/897709