Osmanlı Yatırım Sahibi Kim? Osmanlı Yatırım Ortaklık Yapısı

Osmanlı Yatırım Sahibi Kim? Osmanlı Yatırım Ortaklık Yapısı

13 Aralık 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Borsa İstanbul’da işlem gören hisselerin arasında “Aracı Kurumlar” alanında birkaç firma bulunmaktadır. Bu firmaların en önemlilerinden biri de Osmanlı Yatırım’dır. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş hakkında haberimiz devamında, Osmanlı Yatırım sahibi kim ve Osmanlı Yatırım ortaklık yapısı nasıl gibi soruların cevapları başta olmak üzere; Osmanlı Yatırım iş ilanları, Osmanlı Yatırım iş başvurusu ve Osmanlı Yatırım hisse senedi OSMEN hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Osmanlı Yatırım Sahibi Kim? Osmanlı Yatırım Ortaklık Yapısı

Osmanlı Yatırım şahıs firması değildir. Osmanlı Yatırım bir anonim şirkettir. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirketi hisseleri Borsa İstanbul’da (BIST) OSMEN kodu ile işlem görmektedir. Osmanlı Yatırım Yönetim Kurulu aşağıdaki isimlerden oluşmaktadır.

  • Ömer Topbaş Osmanlı Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı
  • Mehmet Taylan Tatlısu Osmanlı Portföy Yönetimi Genel Müdürü
  • Pınar Çakılkaya Osmanlı Yatırım Genel Müdürü
  • Bora Bekit Osmanlı Özel Varlık Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

Borsa seansları, borsa açılış seansı ve borsa kapanış seansı hakkında detaylı bilgi buradan edinilebilir.

Osmanlı Yatırım Hisse Senedi OSMEN Hisse Hakkında!

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş hisse senedi OSMEN kodu ile BIST’te işlem görmektedir. OSMEN hisse grafik olarak son yıllarda dalgalı bir seyir izlemektedir denilebilir. 2014 yılı sonunda 2,64 lira seviyesinde olan OSMEN hisse fiyatı; 2018 yılı başlarında 5 lirayı görse de bu seviyede tutunamayıp gerilemeye başlamıştır. 1,24 lira seviyesine kadar gerileyen Osmanlı Yatırım hissesi bu noktadan tekrar yükselişe geçmeyi başarmıştır. Osmanlı Yatırım hissesi hali hazırda 3,65 lira seviyelerinden işlem görmektedir.

Osmanlı Yatırım İletişim Kanalları!

Osmanlı Yatırım iletişim kanalları farklı mecralar üzerinden mevcuttur. Bunlardan ilki Osmanlı Yatırım resmi internet sitesi üzerinden şirket ile iletişime geçmek şeklindedir. Diğer Osmanlı Yatırım iletişim kanalları aşağıdaki gibidir. Ayrıca Osmanlı Yatırım Ankara, İzmir, Denizli, Adana ve Bursa şube iletişim bilgilerine de şirketin resmi internet sitesinde yer alan “iletişim” sekmesi altından ulaşılabilmektedir.

  • Osmanlı Yatırım Müşteri Hizmetleri Tel: 0212 963 31 40 ve 0850 255 01 47
  • Osmanlı Yatırım İstanbul Merkez Adresi: Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:257 K:8 Maslak / İstanbul
  • Osmanlı Yatırım İstanbul Merkez Telefon: 00 90 (212) 366 88 00
  • Osmanlı Yatırım İstanbul Merkez Faks: 00 90 (212) 328 40 70
  • Osmanlı Yatırım E-Mail: [email protected]

Osmanlı Yatırım Para Çekme ve Osmanlı Yatırım Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Osmanlı Yatırım resmi internet sitesi üzerinde hesap açma ve e-şube bölümleri yer almaktadır. Osmanlı Yatırım hesap açma bölümü üzerinden Osmanlı Yatırım müşterisi olmak mümkündür. Şirketin banka hesaplarına buradan para yatırmak ve istenildiğinde aynı şekilde para çekmek de mümkündür.

Osmanlı Yatırım İş İlanları ve Osmanlı Yatırım İş Başvurusu

Osmanlı Yatırım iş ilanları şirketin resmi internet sitesinde yer alan “insan kaynakları” sekmesi altından takip edilebilir. Burada bulunan “Açık Pozisyonlarımız” ve “Genel Başvurular” seçenekleri “kariyer fırsatları” bölümünde yer almaktadır ve buradan hem Osmanlı Yatırım iş ilanları takip edilebilir hem de Osmanlı Yatırım iş başvurusu insan kaynaklarında yer alan “Hemen Özgeçmiş Gönder” bölümünden yapılabilir. BIST şirketler listesi, borsada işlem gören tüm şirketler için buraya göz atabilirsiniz.