ORGE: Orge Enerji Elektrik Analist Sunumu Yayımlandı

ORGE: Orge Enerji Elektrik Analist Sunumu Yayımlandı

18 Mart 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

ORGE: Orge Enerji Elektrik analist sunumu yayımlandı! Orge Enerji Elektrik Taahhüt Anonim Şirketi analist sunumunu şirketin resmi internet sitesinde ve Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’ta yayımladı. Analist raporunda yer alan bilgilere göre; 1998 yılında kurulan ve 2012 yılında da halka arz olan 50 milyon Türk Lirası sermayeye sahip Orge Enerji Elektrik 2020 yılında ortalama 458 çalışan ile faaliyet gösterdi. Haberimiz devamında bahse konu rapora dair detaylar yer almaktadır. Ayrıca borsa hizmet sektörü şirketleri ve hisseleri 2021 listesi için de buraya göz atılabilir.

ORGE: Orge Enerji Elektrik Analist Sunumu Yayımlandı

Orge Enerji Elektrik Taahhüt Anonim Şirketi analist sunumuna göre şirket profili şu şekildedir. Ayrıca sunumun tamamına şirketin resmi internet sitesinden ulaşmak mümkündür:

“ 1998 yılında kurulan ORGE 2012 yılında halka arz oldu. ORGE, 1998 yılından bugüne 5 milyon kapalı alanlı elektrik taahhüt işini tamamladı. ORGE aynı zamandaTürkiye Müteahhitler Birliği (TMB) üyesi. 1965 yılından itibaren elektrik taahhüt sektöründe iş yapan GÜNDÜZ Ailesinin hakim ortaklığında faaliyet gösteren ORGE’nin Yönetim Kurulu Başkanı Orhan GÜNDÜZ, YEĞENLER Kollektif Şirketi’nin, YE-PA Elektroteknik A.Ş.’nin, GALDEM A.Ş.’nin, GÜNDÜZ Elektrik A.Ş.’nin ve AND İnşaatA.Ş.’nin de kuruculuğunu ve Başkanlığını yapmıştır. Tamamlanan ve devam eden projeler ile birlikte diğer dokümanlara şirketin kurumsal internet sitesinden erişilebilir: www.orge.com.tr ”


Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)

Yararlanılan kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/918956