ORGE Enerji 1,9 Milyon Euroluk İhale Aldı

ORGE Enerji 1,9 Milyon Euroluk İhale Aldı

17 Ağustos 2022 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

ORGE Enerji 1,9 milyon Euroluk ihale aldı… ORGE Enerji Elektrik Taahhüt Anonim Şirketi tarafından yapılan açıklamada İstanbul’da inşası devam etmekte olan Bakırköy – Kirazlı Metro Projesi’nin, İlkyuva ve Haznedar İstasyonları Elektrik Taahhüt İşlerinin yapımına yönelik olarak verilen 1.900.000 EUR+KDV tutarındaki teklifin kabul edildiği ve ihalenin ORGE Enerji lehine sonuçlandığının kendilerine bildirildiği belirtildi. İşveren Aga Enerji Nak. Mad. İnş. San. ve Tic. A.Ş. ile sözleşme görüşmelerine başlandığı ifade edilen açıklamada işin 180 gün içerisinde tamamlanmasının ön görüldüğü deklare edildi. Haberimiz devamında firmadan yapılan açıklama detaylı şekilde yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca diğer hisse haberleri için de buraya göz atılabilir.

ORGE Enerji 1,9 Milyon Euroluk İhale Aldı

ORGE Enerji Elektrik Taahhüt Anonim Şirketi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“ Şirketimizin, İstanbul ilinde inşası devam etmekte olan Bakırköy – Kirazlı Metro Projesi’nin, İlkyuva ve Haznedar İstasyonları Elektrik Taahhüt İşlerinin yapımına yönelik olarak verdiği 1.900.000 EUR+KDV tutarındaki teklifin kabul edildiği ve ihalenin Şirketimiz lehine sonuçlandığı İşveren Aga Enerji Nak. Mad. İnş. San. ve Tic. A.Ş. tarafından Şirketimize bildirilmiştir. İşveren ile sözleşme görüşmelerine başlanmıştır.

İşin 180 günde tamamlanması planlanmaktadır.

Sözleşme görüşmelerinin olumlu ya da olumsuz şekilde tamamlanması sonrasında gerekli açıklamalar yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır. ”

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
Müşteri (Customer)
Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
Aga Enerji Nak. Mad. İnş. San. ve Tic. A.Ş.
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
16/08/2022
Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi

Kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1056040