Odeabank Konut Kredi Kampanyaları 2021

Odeabank Konut Kredi Kampanyaları 2021

1 Ocak 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Odeabank konut sahibi olmak isteyen müşterilerine finansman imkanı sağlıyor. Çeşitli konut finansmanı ürünleri ile kredi hizmeti veren banka, müşteri gelir ve taleplerini göz önünde tutmaktadır. Odeabank konut kredisi ürünleri hakkında detaylı bilgiyi Odeabank Konut Kredi Kampanyaları 2021 başlıklı yazının devamında bulabilirsiniz.

Odeabank Konut Kredi Kampanyaları 2021

Odeabank ev sahibi olmak, ev değiştirmek ya da yatırım amacı ile konut satın almak isteyenlere 120 aya varan vadelerle kredi imkanı sunmaktadır. Konut kredisi dahilinde yararlanabileceğiniz maksimum vade 120 ay olarak belirlenmiştir. Odeabank konut kredisi koşullarına göre uygulanan faiz oranı başvuru esnasında belirlenmektedir. Odeabank uzun vade ve düşük miktarlı taksitlerle kredi vermeye çalışmaktadır.

Odeabank Konut Kredi Kampanyaları 2021

Odea Mortgage

Odea Mortgage ile 120 aya kadar olan vadelerle finansman sağlayabilir, evinize düşük taksitlerle sahip olabilirsiniz.

İndirimli Mortgage

Odebank konut kredisi ürünlerinden biri olan “indirimli mortgage” dahilinde düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Kredi başvuru sırasında ödenilen belli bir komisyon karşılığında düşük faiz oranı ve düşük miktarlı taksit imkanı bulunmaktadır.

Ödeme Planını Kendin Belirle Mortgage

Odeabank’ın sunduğu fırsatlardan biri de ödeme planını müşterinin belirlemesi. Odeabank “ödeme planını kendin belirle mortgage” ürünü kapsamında kullanılan kredi geri ödemelerini bütçenize uygun, kendinizin belirlediği bir plan dahilinde tamamlayabilirsiniz. Esnek koşullarla kredi imkanını Odebank’ta bulabilirsiniz. Size en uygun konut kredisi ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.

Odebank Konut Kredi Kampanyaları 2021 Dahilinde Merdiven Mortgage

Odeabank “merdiven mortgage” kapsamında kullanılan kredi geri ödemeleri düşük taksitten başlayarak her yıl yükselebilir. Talebinize binaen oluşturulacak bu ödeme şekli tamamen sizin istemenize bağlıdır. Örneğin hali hazırda ödediğiniz bir borcunuz 1 yıl sonra bitecekse, ya da gelirinizin artmasını bekliyorsanız bu Odeabank merdiven mortgage ürününü tercih edebilirsiniz.

Odebank Konut Kredi Kampanyaları 2021 Kapsamında Transfer Mortgage

Odeabank transfer konut kredisi dahilinde hali hazırda bulunan konut kredinizi Odeabank’a taşıyabilirsiniz. Konut kredinizin faiz oranı piyasa koşullarına göre yüksek geliyorsa, kredinizi Odeabank’a getirip, daha uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Odebank Konut Kredi Kampanyaları 2021 Uyarınca Ara Ödemeli Mortgage

Ara ödemeli mortgage kapsamında belirlediğiniz aylarda daha fazla miktarda ödeme yaparak, taksit ödemelerinizi azaltabilirsiniz. Örneğin bazı aylarda çift maaş alan müşteriler bu aylarda fazla ödeme yaparak diğer ayları rahat geçirebilirler.

Odeabank Konut Kredi Kampanyaları 2021 İle Ödemeye Geç Başla

Kullandığınız konut kredisinin ilk taksitlerini öteleyerek ilk aylarda yaşanılan nakit sıkıntısını giderebilirsiniz. Odeabank ödemeye geç başla konut kredisi kapsamında 3 aya varan erteleme imkanı bulunmaktadır.

Odeabank Konut Kredi Kampanyaları 2021 Masraflar Dahil Konut Kredisi

Bir ev sahibi olurken yalnızca evin parası olmuyor elbette çıkan masraflar. Ekspertiz ücreti, sigortalar, ipotek tesis bedeli, tahsis ücreti vs. gibi masrafları Odeabank masraflar dahil mortgage dahilinde çekilen kredi tutarına ekleyip, kredi vadesine yayabilirsiniz.

Odeabank Konut Kredi Kampanyaları 2021 Yurtdışı Yerleşiklere Mortgage

Yurtdışında yerleşik olan vatandaşlar da Türkiye’de konut sahibi olmak için Odeabank mortgage ürününden faydalanabilmektedir. Odeabank yurtdışı yerleşiklere konut kredisi dahilinde TL ve döviz şeklinde finansman sağlanabilmektedir.

Odeabank Ev Değiştirenlere Mortgage

Hayallerinizi süsleyen evi bulduysanız eski evinizin satılmasını beklemenize gerek kalmadan konut kredisi kullanarak beğendiğiniz evi satın alabilirsiniz. Odeabank ev değiştirenlere konut kredisi kapsamında finansman sağlayıp, mevcut evinizin satılma zamanına göre bir ara ödeme dönemi ayarlayabilir ve istediğiniz eve anında sahip olabilirsiniz.

Kaynak: https://www.odeabank.com.tr/