Odeabank Ek Hesap Odeabank Avans Hesabı

Odeabank Ek Hesap Odeabank Avans Hesabı

15 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Odeabank ek hesap ansızın doğan nakit ihtiyaçlarınızda size sunulan düşük faiz oranlı bir kredi ürünüdür. Odeabank ek hesaba, Odeabank kredili mevduat hesabı, Odeabank kredili maaş hesabı, Odeabank avans hesap olarak da adlandırılabilir. Avans hesap, hesabınızda bakiye olmadığı durumlarda nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz, alışveriş ve daha pek çok bankacılık işlemini gerçekleştirebileceğiniz bir kredili mevduat hesabıdır. Odeabank Ek Hesap Odeabank Avans hesabı detayları haberimizde yer almaktadır.

Odeabank Ek Hesap Odeabank Avans Hesabı Başvuru!

Odeabank kredili mevduat hesabı, vadesiz mevduat hesabınıza bağlı olan, limiti banka tarafından belirlenen bir kredidir. Odeabank ek hesap başvurusu Odeabank şubelerinden yapılabilmektedir. Odeabank avans hesap başvurusu için belgeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Kimlik belgesi
 • Adınıza düzenlenen ve son 3 aya ait olan elektrik, doğal gaz vb. gibi bir fatura
 • Gelir belgesi

Serbest meslek sahibi ya da ticaret erbabı olan müşteriler, son yıla ait olan Vergi Levhası, gelir tablosu ve bilançolarını bankaya ibraz etmeleri gerekmektedir.Diğer bankaların avans hesap ürünlerini incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Odeabank Ek Hesap Limiti Odeabank Avans Hesap Limit Arttırma!

Odeabank eksi hesap limiti müşteri geliri ve borçluluk durumu ile orantılı olarak banka tarafından müşteri talebi de dikkate alınarak belirlenmektedir. Odeabank KMH limit artırım talebi Odeabank şubelerine ya da 444 8 444 numaralı Odeabank Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden Odeabank Genel Müdürlüğü’ne bildirilebilir. Banka gerekli incelemeler sonucunda avans hesap limit artış talebi ile ilgili olarak müşterisine dönüş sağlamaktadır.

Odeabank Kredili Mevduat Hesabı Özellikleri

 • Odeabank kredili mevduat hesabı dahilinde limitinizi aşmayacak şekilde nakit çekebilirsiniz.
 • Odeabank avans hesap kapsamında kira gibi düzenli ödemelerinizi, otomatik ödeme talimatı bulunan fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.
 • Odeabank kredili maaş hesabı hesabınızda para olmasa dahi size harcama yapma imkanı sunmaktadır.

Odeabank Ek Hesap Faiz Oranı Odeabank KMH Hesaplama!

Odeabank ek hesap faizi günlük olarak işlemektedir. Ek hesaptan para çekip, aynı gün para yatırdığınızda 1 günlük faiz uygulanmaktadır. Hesap dahilinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,4 seviyesindedir (2020 Ocak itibari ile).

Odeabank KMH dahilinde kullanılan miktara, kullanılan süre boyunca faiz işlemektedir. Bir örnekle açıklamak gerekirse Odeabank eksi hesap dahilinde 500 TL’yi 2 gün kullanmanız durumunda bankaya 60 kuruş faiz ödemeniz gerekmektedir.

 • Odeabank avans hesap kapsamında kullanılan finansman hesabınıza para yattığı an kapanmaktadır.
 • Bahse konu hesap dahilinde kullanılan tutara işleyen faiz bir sonraki ayın ilk iş gününde hesaptan tahsil edilmektedir.
 • Odeabank ek hesaba para girişleri bir gün valörlü olarak gerçekleşmektedir.
 • Odeabank taksitli ek hesap, ek hesabınıza bağlı olan ve limitiniz dahilinde kullanabileceğiniz bir finansmandır.
 • Odeabank taksitli ek hesap kapsamında finansman sağlayabilir ve sağladığınız bu tutarı vadelendirerek geri ödeyebilirsiniz.

Diğer bankaların avans hesap ürünlerini incelemek için buraya göz atabilirsiniz.