Odeabank ATM Para Çekme Limiti 2020

Odeabank ATM Para Çekme Limiti 2020

10 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Ülkemiz özel sektör bankaları arasında bulunan Odeabank, geniş şube ağı, ATM’leri, internet ve mobil bankacılığı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Odeabank şubelerinden yapılan pek çok bankacılık işlemi Odeabank ATM’lerinden de yapılabilmektedir. ATM’ler özellikle para çekme, para yatırma, fatura ödeneme, kredi kartı borcu ödeme, vb. gibi işlemler için sıklıkla kullanılmaktadır. ATM’lerden yapılan işlem limitleri şubelerdekine göre doğal olarak daha düşüktür. Odeabank ATM işlem limitleri, Odeabank ATM işlem ücretleri merak edilen ve sıklıkla araştırılan konular arasında yer almakta olup Odeabank ATM para çekme limiti 2020 yazımızda detaylı bir şekilde paylaşılmıştır. Detaylar yazının devamındadır.

Odeabank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020! Odeabank ATM Limit Artırma 2020!

Odeabank ATM para çekme limiti 1.500 TL’dir. Bankanın ATM’lerinden minimum çekilebilecek tutar 20 TL’dir. Odeabank ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde 1.500 TL’den daha fazla para çekebilmek için limitinizi artırmanız gerekmektedir. Odeabank ATM günlük limit artırma işlemi için Odeabank şubelerine uğrayabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Odeabank mesai saatleri hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Odeabank ATM Günlük Para Yatırma Limiti 2020! Odeabank ATM Kartsız Para Yatırma Limiti 2020!

Odeabank ATM’lerinden günlük 100 bin TL’ye kadar para yatırılabilmektedir. Bu para yatırma limiti kart ile yapılan işleme aittir. Odeabank ATM kartsız para yatırma limiti ise 19.999 TL’dir. Odeabank kartsız para yatırma işlemi minimum 5 TL ile yapılabilmektedir.

Odeabank ATM’den Havale Limiti 2020! Odeabank ATM’den EFT Limiti 2020!

Odeabank ATM’lerinden havale ve EFT yapılabilmektedir. Odeabank ATM günlük havale limiti 10.000 TL’dir. Odeabank ATM günlük EFT limiti ise 100 bin TL olarak belirlenmiştir.

Odeabank Diğer Banka ATM İşlem Ücretleri 2020!

Odeabank kartınız ile ya da kartsız olarak ortak ATM’lerden de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler ve ücretleri aşağıda sıralanmıştır:

  • Odeabank diğer banka ATM’lerinden para yatırma ücreti 1,04 TL’dir.
  • Odeabank diğer banka ATM’lerinden bakiye sorma işlem ücreti 0,27 TL’dir.
  • Odeabank Akbank ATM’den kredi kartı borcu ödeme ücreti (kartsız olarak) 2,50 TL’dir.
  • Odeabak diğer banka ATM’lerinden para çekme ücreti 1,04 TL’dir.

Odeabank mesai saatleri hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.