Migros TSE COVID-19 Belgesi Aldı! MGROS Hisse

Migros TSE COVID-19 Belgesi Aldı! MGROS Hisse

7 Ocak 2021 0 Yazar: Suat Bulut

Migros Ticaret Anonim Şirketi “TSE COVID-19 Güvenli Hizmet / Üretim Belgesi” aldığına dair Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a açıklamada bulundu. Migros TSE COVİD-19 belgesi ile; COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belirlenen tüm kriterlere uyduğunu ispatlamış oldu. BIST Yıldız Pazar hisseleri 2021 için de buraya göz atabilirsiniz.

Migros TSE COVID-19 Belgesi KAP Bildirimi

Migros TSE COVİD-19 belgesi hakkında KAP’a yaptığı açıklama aşağıdaki gibidir. BIST hizmet sektörü hisseleri 2021 için de buraya göz atabilirsiniz.

“ Şirketimiz, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belirlenen tüm kriterleri başarıyla tamamlamış ve TSE COVID-19 Güvenli Hizmet  / Üretim Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Migros Ticaret A.Ş., T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın “COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu”nda salgının yönetimine yönelik yer alan uygulamaları üretim tesisleri, dağıtım merkezleri, seçilmiş satış mağazaları, ofisleri ve alışveriş merkezlerinde hızlıca hayata geçirmiş ve söz konusu belgeyi almaya hak kazanmıştır. ”

Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

(İşbu açıklamamız ile açıklamamızın İngilizce çevirisinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.)

Migros Ticaret Anonim Şirketi Kamuyu Aydınlatma Platformu Kaynağı: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/897438