Masrafsız Konut Kredisi İş Bankası’nda!

Masrafsız Konut Kredisi İş Bankası’nda!

17 Mart 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Konut sahibi olmak ve kendi evinizde oturmak istiyorsanız lakin yeterli nakdiniz yoksa İş Bankası’ndan avantajlı koşullarla finansman sağlayabilirsiniz. İş Bankası “Ev Kredisi” kampanyası ile sizleri ev sahibi yapıyor. Kampanya dahilinde kredi kullanabilmek, uygun faiz oranlarından yararlanabilmek için İş Bankası şubeleri ile görüşülebilir. İş Bankası masrafsız konut kredisi hakkında detaylı bilgi aşağıda verilmiştir.

İş Bankası konut kredisi kapsamında hem uygun oranlı hem de masrafsız kredi olanağı sunmaktadır. Uygun faiz oranlı konut kredisi seçeneğinden faydalanan müşteriler aylık yüzde 0,90 faiz oranından yararlanabilmektedir. Banka uygun oranlı finansman uyarınca kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Aynı zamanda banka, uygun faiz oranlı seçenek dahilinde hayat sigortası yaptırılmasını zorunlu tutmuştur.

Masrafsız Ev Kredisi Kapsamında Azami Vade 120 Ay!

İşbank ev kredisi dahilinde sunulan masrafsız kredi seçeneğinde ise aylık yüzde 0,95 faiz uygulamaktadır. Masrafsız konut kredisi kapsamında kredi tahsil bedeli talep edilmemektedir. Bunun yanı sıra hayat sigortası yaptırma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Konut kredisi uyarınca maksimum vade süresi 120 ay olarak belirlenmiştir. 120 aya varan vadelerde müşteri özelinde ödeme planları oluşturulabilmektedir. İş Bankası ev kredisi kampanyası kapsamın azami 2 milyon TL finansman sağlayabilmektedir.

İş Bankası masrafsız konut kredisi koşullarından faydalanarak satın almak istediği gayrimenkul için 100 bin TL likidite sağlayan müşteri aylık yüzde 0,95 faiz oranından yararlanacaktır. 120 ay vadede kredi geri ödemesini tamamlamak isteyen müşteri aylık bin 400,24 TL taksit ödeyecektir. Müşteri 120 ay vade sonunda toplam 168 bin 28,80 TL ödemiş olacaktır. Masrafsız kredi dahilinde müşterinin hayat sigortası yaptırması gerekmemekte ve dosya masrafı talep edilmemektedir.

Uygun faiz oranlı ev kredisi kapsamında 120 ay vade ile 100 bin TL kredi kullanan müşteri aylık yüzde 0,90 faiz oranından faydalanacaktır. Müşteri aylık bin 366,20 TL taksitlerle kredi ödemesini yapıp vade sonunda toplam 163 bin 944 TL ödemiş olacaktır. Banka müşteriden 500 TL kredi tahsis bedeli tahsil edecek olup hayat sigortası poliçe bedelini de müşteriden talep edecektir.

İş Bankası konut kredisi kampanyası dahilinde finansman sağlamak için 31 Mart 2017 tarihine kadar İşbank şubelerine uğrayabilir, size en uygun ev kredisi seçenekleri için buraya göz atabilirsiniz.