Liya Yazılım’da Güvenilir, Orjinal Lisanlar ve Keyler

Liya Yazılım’da Güvenilir, Orjinal Lisanlar ve Keyler

22 Haziran 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

liya-yazilimda-guvenilir-orjinal-lisanlar-ve-keyler

Server 2019 Satın Al

Çekirdek tabanlı özel bir sürüm olan Server 2019 Windows 10 ile birlikte geliştirilmiş olan nitelikli bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Esasında Windows 2016’un da bir devamı olan Server 2019 oldukça favori konumda yer alan özel bir sürümdür. Mart 2018 yılı itibariyle duyurulan ve Ekim 2018 yılı itibariyle yayınlanan Server 2019 işlevsel yönü oldukça fazla olan özel bir üründür. Bundan dolayı da son zamanlarda söz konusu ürünün sıklıkla tercih edildiğini ifade etmek de mümkün olmaktadır. Server 2019 satın al platformları sayesinde nitelik düzeyi yüksek olan bir Server 2019 sürümünü satın alabilirsiniz. Böylece söz konusu ürüne avantajlı bir şekilde sahip olmanız da mümkün olacaktır.

Office 2019 Satın Al

2018 yılının ikinci yarısında yayımlana Office 2019, nitelikli bir yazılım olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Microsoft olarak geliştirilmiş olan bu ürün, çözüm odaklı bir ürün olarak da zihinlerde yer edinmektedir. Ayrıca Office 2019’un kullanımı oldukça pratik olan bir sürüm olduğunu rahatlıkla ifade etmek de mümkün olmaktadır. Hem Windows hem de Mac için geliştirilmiş olan Office 2019, işlevsellik konusunda da etkili bir hizmetin merkezinde yer almaktadır. Günümüz koşullarında Office 2019 satın al platformu vasıtasıyla bu nitelikli ürüne pratik bir şekilde sahip olmak da mümkün olmaktadır. Böylece iş verimliliği yüksek olan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki satın alma işlemi öncesinde detaylı bir fiyat araştırması yapacak olursanız, bu ürüne uygun fiyatlı bir şekilde de sahip olabilirsiniz!

Windows 7 Pro Satın Al

Microsoft son 20 yıllık süreç içerisinde pek çok farklı işletim sistemine imzasını atmıştır. Windows 7 Pro da bu işletim sistemleri arasında yer almaktadır. Belki de Windows 7 Pro 20 yıllık süreç içerisinde en çok talep gören işletim sistemleri arasında yer almaktadır. Bu durumun oluşmasında Windows 7 Pro’nun kişiselleştirme konusunda etkili bir düzeyde hizmet sunması da etkili olmaktadır. Yine kullanıcısına konforlu bir kullanım fırsatı sunma kabiliyeti bulunan Windows 7 Pro, güncellemeler konusunda da iddiası bulunan bir ürün olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı da Windows 7 Pro satın al platformlarına olan ilgi ve ihtiyaç günden güne artış göstermektedir. Siz de nitelikli bir platformu tercih edecek olursanız, bu ürünlere avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz!

Windows Server 2016 Satın Al

Microsoft tarafından etkili bir düzeyde geliştirilmiş olan Server 2016 uzun süreden bu yana en favori ürünler arasında yer almaktadır. Server ekibi tarafından nitelikli bir düzeyde geliştirilmiş olan Server 2016, Windows 10 ile birlikte eş zamanlı bir şekilde geliştirilmiş özel bir sürüm olarak tanımlanmaktadır. Günümüz koşullarında online ortamlarda Server 2016 sürümünün pratik bir şekilde satın alınması mümkün olmaktadır. Üstelik son zamanlarda Server 2016 fiyatları söz konusu olduğunda online satış platformları farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Tam da bu noktada Windows Server 2016 satın al platformunun sizlere son derece avantajlı fırsatları sunduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır. Böylece Server 2016 sürümünü hızlı ve güvenli bir şekilde almak konusunda etkili bir kazanıma da sahip olursunuz!