Kuveyt Türk

Kuveyt Türk

2 Temmuz 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

31 Mart 1989 yılında beri hizmetlerine devam eden ve faizsiz bankacılık anlayışı ile çalışmalarına devam eden Kuveyt Türk, katılım bankacılığı alanında ilk sırada yer alıyor. Dinamik bir şekilde ve kurumsal bir yönetim anlayışı ile hizmet vermektedir. Banka sunmuş olduğu hizmetlerde, her zaman yenilikçi olmayı kendisine vizyon edinmiş bir bankadır. Seçkin finansal ürünleri ve hizmetleri etkin bir şekilde kullanıp, müşterisi ile buluşturan bir kurumdur. Özellikle dijital dönüşüm hizmetlerinde atmış olduğu dev adımlarla, öncü bir banka olma özelliği taşımaktadır.

Kuveyt Türk Ücretlendirme Bilgileri

Kuveyt Türk Katılım Bankasından müşterileri, çok sayıda hizmet almaktadırlar. Bu almış olduğu hizmetler doğrultusunda, bankanın kendilerine sunmuş olduğu ücret politikası şu şekildedir.

 • Banka üzerinden yapılan havale ücretleri ücretsizdir. Havaleyi banka şubesine giderek yapabileceğiniz gibi, mobil şubeden ve internet bankacılığını kullanarak yapabiliyorsunuz.
 • Banka çek karnesi ile ilgili yapılan işlemlerdeki ücreti, yaprak başına almaktadır. İster çağrı merkezinden, isterseniz de internet şube aracılığı ile bu işlemi yapabiliyorsunuz.
 • Swift işlemler şubede yapılan işlemlerle aynı fiyatta oluyor. İnternet bankacılığı kullanarak işleminizi yapabiliyorsunuz.
 • KKB Sorgulama Raporunun ücretlendirme tarifesi şube ile aynı olmaktadır. Bu işlemi ise çağrı merkezi ve internet bankacılığını kullanarak yapabiliyorsunuz.

bankadan ödeyeceğiniz su, elektrik ve doğalgaz faturalarınız için, ekstra para vermiyorsunuz. İşlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanımı için ekstra para vermiyorsunuz. Kartan karta para transferi yapmak isteyen müşteriler, aynı şekilde hiçbir ücret ödemeden bu işlemleri yapabiliyorlar. Kartsız para yatırma işlemlerini bankamatiklerden ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz. Bankanın müşterilerine vermiş olduğu çok fazla hizmet bulunuyor. Kuveyt Türk islami hassasiyeti olan bir banka olduğu için, kesinlikle faizli işlem yapmıyor ve para talep etmiyor.

Kampanyalar

Kuveyt Türk müşterilerine daha kaliteli ve iyi hizmet verebilmek için bazı özel kampanyalar yapıyor. Bankanın yapmış olduğu kampanyalar şunlardır.

 • Kamu lojmanlarına finansman desteği veriyor.
 • Sağlam kart ile araç kiralama yapabiliyorsunuz. Bu kartı banka şubelerinden alabiliyorsunuz.
 • Sağlam kart kullanan müşteriler, kahve.com sitesinden %15 indirimli alışveriş yapabiliyorlar.
 • Apartman ve site sakinleri için altın çağ dönemi hizmetini sunuyor.
 • Sağlam kart sahipleri, İGDAŞ ile ilgili işlemlerinde, vade farkı olmadan, 3 taksit yapma hizmetini bankadan alabiliyorlar.
 • Yapmış olduğunuz sağlık harcamalarınıza 5 taksit yapma imkanınız bulunuyor.
 • Aynı şekilde eğitimde yapacağınız harcamalarınıza banka, 5 taksit yapma hizmeti sunuyor.
 • Sağlam kart kullanarak, giyim alışverişlerinizde, 3 taksit yapabiliyorsunuz.

her zaman müşterilerinin memnuniyetine önem veren ve kaliteli hizmet vermeye devam eden Kuveyt Türk, bu kampanya hizmetleri ile müşterilerinin takdirini topluyor.

Detaylar: https://www.bankalar.org/kuveytturk/