Kuveyt Türk Senin Bankan Hesap Açma

Kuveyt Türk Senin Bankan Hesap Açma

24 Ocak 2020 5 Yazar: Nilgün Ciğerci

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından geliştirilen Senin Bankan markası tarafından müşterilere sunulan hesap ürünleri arasında vadesiz hesaptan yatırım hesabına, altın hesabından döviz hesabına kadar pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasından müşteri kendine uygun olanını kolayca açtırıp kullanabilecektir. Senin Bankan müşterisi olan kişi isterse birikimi doğrultusunda Senin Hesabın ürünlerinin tamamını da kullanabilecektir. Senin Bankan hesap açma seçeneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Senin Bankan Hesap Açma Seçenekleri

Vatandaşa şubesiz bankacılık hizmeti sunan Senin Bankan, hesap açtırmak isteyen vatandaşlara 8 farklı seçenek sunmaktadır. Senin Bankan’da hesap açtıran müşteri dilediği hesabı kolayca kullanmaya başlayabilecektir.

Senin Bankan Cari Hesap! Senin Bankan Vadesiz Hesap!

Şubeli bankacılıktaki vadesiz hesabın karşılığı olan cari hesap kapsamında müşteriler birikimlerini güvence altında tutabilecekleri gibi; fatura ödemelerini, eft-havale işlemlerini, kredi ve kredi kartı ödemelerini, çek ödemelerini kolayca yapabilecek ve düzenli ödeme talimatı verebileceklerdir. Cari hesap kapsamında Senin Bankan müşteriden hesap işletim ücreti talep etmemektedir.

Senin Bankan Turkuaz Katılma Hesabı

Faizsiz bankacılık yapan Kuveyt Türk Katılım Bankası, aynı şekilde Senin Bankan’da da Turkuaz Katılma Hesabı ile müşterilerine kar-zarar ortaklığına dayanan hesap açma olanağı tanımaktadır. Bu hesap kapsamında müşteriler birikimlerini değerlendirerek tasarrufları üzerinden kar elde etme olanağı yakalamaktadırlar.

Senin Bankan Birikimli Katılma Hesabı

Yüksek kar payı oranı ile mevduatınızın ya da altın birikiminizin değer kazanmasını istiyorsanız Senin Bankan Birikimli Katılma Hesabı açtırabilirsiniz. Bu hesap kapsamında yatırılan mevduatın ilgili hesapta en az 3 yıl kalma zorunluluğu bulunmakla birlikte ara ödemelerle müşteriler kazançlarını elde edebileceklerdir.

Senin Bankan Altın Hesabı

Türk Lirası ve dolar karşılığında altın alıp satabileceğiniz bir hesap olan Senin Bankan Altın Hesabı sayesinde kuyumculara aracılık payı ödemeden altın birikiminizi yapma olanağına sahipsiniz.

Senin Bankan Çeyrek Altın Hesabı

Çeyrek altın birikimi yapmayı seven vatandaşlar için geliştirilen Senin Bankan çeyrek altın hesabı sayesinde fiziki olarak çeyrek altın birikimi yapabilir, birikimlerinizi dilediğiniz zaman bankadan çeyrek altın olarak talep edebilirsiniz.

Senin Bankan Gümüş Hesabı

Yatırımlarını gümüşe yapmak isteyen vatandaşlar için Senin Bankan gümüş hesabı geliştirmiştir. Bu hesapta TL karşılığı gümüş alıp satabilir, yatırımınız üzerinden getiri elde edebilirsiniz.

Senin Bankan Platin Hesabı

En değerli madenler arasında yer alan platine yatırım yapmak isteyenler bu hesap kapsamında birikimleri ister 1 TL olsun ister 100 bin TL olsun Senin Bankan Platin Hesabı dahilinde platin alıp satabilmektedirler.

Senin Bankan Yatırım Hesabı

Dönemsel olarak kar payınızı alabileceğiniz bütün yatırım hesaplarını Senin Bankan’da açabilirsiniz. Senin Bankan yatırım hesabı Türk Lirası cinsinden açılabileceği gibi, Amerikan Doları ve Euro türünden de açılabilecektir.

Senin Bankan nezdinde herhangi bir hesap açmak isteyen vatandaşın yapması gereken işlem çok basittir. Senin Bankan hesap açma işlemi için yerinizden kalkmadan bankanın resmi internet sitesinden başvuru yapmak yeterli olacaktır. Ayrıca masrafsız şubesiz bankacılık Senin Bankan tarafından sunulan diğer hizmetlere de buradan göz atabilirsiniz.